Balandžio 18-ąją ir 20-ąją dienomis bibliotekoje vyko projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimas pradiniame ugdyme“ baigiamieji renginiai „Mokykla, draugai ir kiti reikalai“.
Skirtingų Kauno mokyklų komandos po 4 mokinius konkurso metu sprendė kryžiažodį, kuris buvo paruoštas pagal organizatorių parinktus literatūros kūrinius. Pirmąją dieną varžėsi pirmų ir antrų, antrąją – trečių ir ketvirtų klasių mokiniai. Kol komisija vertino dalyvių atsakymus ir skaičiavo balus, mokiniams buvo pristatyti įdomiausi ir naujausi Vaikų literatūros skyriaus leidiniai.
Trečiąsias vietas užėmė Kauno Žaliakalnio ir KTU Vaižganto progimnazijos, antrąsias - Kauno Senamiesčio progimnazija ir Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla, pirmąsias – KTU Vaižganto ir Kauno Žaliakalnio progimnazijų komandos. Geriausioms komandoms įteikti diplomai.
Sveikiname nugalėtojus!

Projektą „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimas pradiniame ugdyme“, kurio tikslas gerinti mokinių atidaus skaitymo ir supratimo įgūdžius, parengė Kauno r. švietimo centras ir Kauno r. Akademijos mokykla-darželis „Gilė“, pagrindinė renginio organizatorė ir moderatorė – Jolanta Vaitkevičienė (Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ pradinio ugdymo mokytoja ekspertė).


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.