Balandžio 22-ąją pasaulyje minima Tarptautinė Motinos Žemės diena. Šią dieną visi žmonės raginami gyventi harmoningai, vienytis sąmoningiems pokyčiams, kurie tausotų Žemę. Tokią dieną įprastai sodiname gėles, tvarkome aplinką, kalame ir keliame inkilėlius, Žemei dainuojame dainas bei deklamuojame eilėraščius...

Biblioteka šią dieną šeimas kviečia į kūrybines dirbtuves. Jų metu iš antrinių žaliavų kursime ir siūsime medžiaginius maišelius. Sužinosite, kaip nereikalingas, suplyšęs, išaugtas drabužis ar medžiagos skiautės gali virsti vienetiniu rankų darbo kūriniu ir tuo pačiu sumažinti susidarančių atliekų kiekį! 

Susitikime Vaikų literatūros skyriuje balandžio 22-ąją, šeštadienį, 11–16 val. Jeigu turite nebereikalingų drabužių ar medžiagos skiautelių – atsineškite, pasimainysime ir paįvairinsime savo siuvinius.

Iki!

 

Pasaulyje Tarptautinę Motinos Žemės dieną pradėta minėti 1970 metais. Atliepdama į Jungtinių Tautų kreipimąsi Lietuva Žemės globėja tapo 1992 m. Kasmet daugiau negu 190 pasaulio šalių žmonės raginami vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais. 

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.