Šeimų šeštadienis bibliotekoje spalio 2 d. 12 val. vėl kviečia susitikti. Šį kartą kartu su projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda aplankysime partnerius ir draugus – Vaikų literatūros muziejų (K. Donelaičio g. 13), kuriame jūsų lauks edukacinė programa „Apie paukščius ir ne tik“.

Nors ne pavasaris, nors jau ruduo ir paukščiai baigia išskristi, kviečiame paklausyti nepakartojamų jų giesmių poezijoje ir ne tik. Vaikų literatūroje dažnas ir labai spalvingas sparnuočio įvaizdis – ne tik išvaizdos aprašymas, bet ir giesmių „įžodinimas“, pamėgdžiojimai. Renginio metu susipažinsime su rašytojų L. Gutausko „Girių giesmės devynbalsės“ ir M. Karčiausko „Jojam varnų klausyti“ eilėraščių knygomis, paklausysime įrašų su giesmėmis, įterpsime populiaraus socialinių tinklų fotografo ir gamtininko M. Čepulio įspūdingas nuotraukas ir šmaikščius tekstus iš paukščių gyvenimo.

Tikimės, kad po šios edukacijos gebėsite atpažinti daugiau, negu ant vienos rankos pirštų suskaičiuojamų paukštelių snapelius, atskirsite jų balsus ir lauksite sugrįžtant.

Apie norą dalyvauti praneškite el. paštu [email protected], telefonu (8 37) 324 225 arba užsukę į Vaikų literatūros skyrių (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2).

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.
Iki susitikimo!

Projektą  iš dalies finansuoja:

ltkt logo

Projektą remia:

init logo

Projekto partneris:

maironio muziejus logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.