Rugsėjo 18 d., šeštadienį, 12 val., projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda kviečia šeimas į vienintelės pasaulyje vaikų rašytojų muzikos grupės „Knygų vaikai“ koncertą, kuris vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos vidiniame kiemelyje, K. Donelaičio g. 8.

Benas Bėrantas, Justinas Žilinskas, Tomas Dirgėla, Virgis Šidlauskas – tikrai išskirtinis ketvertukas. Jie ne tik gerai žinomi populiarių knygų vaikams rašytojai, bet ir muzikos grupės vaikams (ir ne tik vaikams!) nariai. Koncertuose atlieka savo kūrybos dainas, kurių linksmumas įtraukia net ir šiek tiek bambėti linkusius vaikus. Ne išimtis, šį kartą muzikantai pažada – linksmos nuotaikos, gerų emocijų ir juoko pasisemsite visam rudeniui!

Laukiame visų, kurie negali gyventi be knygų, muzikos ir juoko!

Apie norą dalyvauti praneškite el. paštu [email protected], telefonu (8 37) 324 225 arba užsukę į Vaikų literatūros skyrių (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2).

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Iki susitikimo!

 

Projektą  iš dalies finansuoja:

ltkt logo

Projektą remia:

init logo

Projekto partneris:

maironio muziejus logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.