Upės išsiuvinėja pasaulį margiausiais raštais, sudygsniuoja istorijas, supina kartu įvairiausias vietoves, laikus ir žmones.
Jų srovės gali mus nuplukdyti į tolimiausias vietas, suburti ir atgaivinti.
Upės ramina, gąsdina, įkvepia, neleidžia užsimiršti.
M. Vaicenavičienė


Rugsėjo 4 d., šeštadienį, 12 val., projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda kviečia šeimas į susitikimą su iliustratore, grafike, knygų autore Monika Vaicenavičiene. Renginys vyks Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, Radastų g. 2, 322 kamb.

Pažintinės ir edukacinės knygos „Kas yra upė?“ autorės M. Vaicenavičienės darbai yra pelnę ne vieną apdovanojimą nacionaliniuose ir tarptautiniuose iliustracijų bei vaikų literatūros konkursuose. Knyga, kurią autorė pristatys susitikimo metu, yra pripažinta geriausia pažintine knyga vaikams (IBBY Lietuva, 2020 m.), pelnė Domicelės Tarabildienės premiją už gražiausią metų knygą (IBBY Lietuva, 2020 m.), Pasauliniuose iliustracijos apdovanojimuose išrinkta geriausia knyga vaikams bei pelnė pagrindinį apdovanojimą (2018 m.) ir tai tik dalis pelnytų apdovanojimų.

Renginio metu menininkė ne tik pristatys savo knygą „Kas yra upė?“, bet ir surengs kūrybines dirbtuves. Dirbtuvių dalyvius Monika pakvies pagalvoti, kokios upių istorijos teka jų galvose ir savo upių žinias, prisiminimus, mintis supinti į savo upių vainikus.

Renginio dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Apie norą dalyvauti galite pranešti el. paštu [email protected], telefonu (8 37) 324 225 arba užsukę į Vaikų literatūros skyrių (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2).

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Iki susitikimo!

 

Projektą  iš dalies finansuoja:

ltkt logo

Projektą remia:

init logo

Projekto partneris:

maironio muziejus logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.