Vakar, lapkričio 16-ąją, iškrito pirmasis sniegas Kaune! Tiesa, nors daugelis jo nepastebėjo, nes pasnigeno vos vos ir mažomis kruopelytėmis, tačiau sniegas yra sniegas – abejonių čia nekyla. Ir tai tik dar vienas aiškus priminimas, kad žiema jau už tvoros. Metas suskubti ruoštis!

Jei esi barsukas, pasiruošimas žiemai paprastas – išsipureni patalus ir eini miegoti. Na, o jeigu esi Kauno dailės gimnazijos pirmokas, žiemos miego tikrai neisi. Pasičiupę savo tėčius, mamas ir lydimi dailės mokytojos Virginijos Katkevičiūtės, šie mokinukai bibliotekoje darbavosi tikrai ne kaip mieguisti rudieji lokiai! Trečiadienio pavakarę kartu kūrėme žiemos vainikus, kurie tikrai papuoš ir pripildys šventinio jaukumo kiekvienos dalyvavusios šeimos namus. 

Leidinių paroda
Lapkričio 3–30 d.
„NEnoriu pas gydytoją!!!“

Dailės darbų paroda
Lapkričio 3–30 d.
Kauno tarptautinės gimnazijos moksleivių studijos „Čia kuriu“ kūrybinių darbų paroda „Myliu rudenį“
mokytoja metodininkė Rasma Raudonienė

Leidinių paroda
Spalio 1–31 d.
„Viskas apie lapę snapę“

Dailės darbų paroda
Spalio 1–31 d.
Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos 6-ų klasių mokinių dailės darbų paroda „Metodinė tapybos pamokų programa“
Mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė

Leidinių paroda
Rugsėjo 1–30 d.
„Mokykla, draugai ir kiti reikalai...“

Dailės darbų paroda
Rugsėjo 1–30 d.
Dailės studijos „Meno kelias“ vaikų kūrybinių darbų paroda „Mėgstamiausia vaikystės knyga“
Dailės mokytoja Milda Gailiūtė

„Kaip megzti gražias mintis?
Pirmiausia sugalvok dešimt gražių žodžių. Tada mintys pačios juos apsikabins.“

Šį patarimą, kaip megzti gražias mintis, galime gauti Jurgos Vilės knygoje „Sibiro haiku“. Na, o artėjantį penktadienį gaukite naudingų ir praktiškų patarimų, kaip nusimegzti kojines.

Nors į pabaigą einanti vasara dar lepina savo šiluma ir apie vėsius rudens vakarus tikrai nesinori galvoti, tačiau mes sakome – ruoškime kojines vasarą! Todėl rugpjūčio 12 d. 14–16.30 val. kviečiame į bibliotekos Vaikų literatūros skyrių mokytis, mokyti arba tiesiog kartu megzti.

Laukiame visų – ir ilgą mezgimo patirtį turinčių supermočiučių, labai panašių, kokia yra Baba Vorė naujausioje Mariaus Marcinkevičiaus knygoje „Superbobutės“, ir tų, kurie šį užsiėmimą slapčia stebėdavo ir pasvajodavo, kad būtų puiku išmokti, tačiau vis pritrūkdavo laiko arba kantraus mokytojo.

Užsiėmimas neturi griežtai nustatytos pradžios ar pabaigos, prisijungti galima bet kuriuo metu (14–16.30 val.) – megzkite tiek, kiek turėsite klausimų, noro ir kantrybės. Su savimi turėkite 5 trumpus mezgimo virbalus ir storesnių siūlų kamuoliuką (ar kelis).

Dažnai atsitinka, kad mezgant kartu užsimezga ir naujos draugystės.
Iki!

Rugpjūčio 5 d., penktadienį, kviečiame užsukti į Vaikų literatūros skyrių ne tik išsirinkti knygų, bet ir pasigaminti įsegamą ženkliuką.
Į kūrybines dirbtuves galite prisijungti bet kuriuo metu nuo 14.30–16.30 val.
Gal šią dieną ketinate eiti į gimtadienį ir ieškote originalaus akcento dovanai, o galbūt susikurtas ženkliukas taps jūsų naujųjų mokslo metų talismanu ir papuoš uniformą…? Užtruksite vos keliolika minučių, o rezultatas tikrai nustebins – pažadame!
Iki!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.