1 1 1 1 1

Populiariame romane „Kalėdų dovana“ prasidėjusi nepaprasta istorija tęsiama naujoje knygoje „Vasara Kornvalyje“.

Pirmoje dalyje pagrindinė veikėja Keisė išgyveno skaudžias skyrybas, o jos draugės ištiesė pagalbos ranką. Keturis mėnesius Keisė turėjo viešėti pas kiekvieną bičiulę Niujorke, Paryžiuje ir Londone. Pamažu nuobodi, užsisėdėjusi moteris pražydo, atsigavo ir surado savo meilę.

Romanas „Vasara Kornvalyje“ – kvietimas pasižiūrėti, kaip jau pamiltai veikėjai sekėsi po to. Ar jie ilgai ir laimingai gyveno?

Keisė ir Henris – tobula pora. Jiems puikiai sekasi, pamažu mylimieji įsikūrė nuostabius namus Londone, o Keisės pirštą padabino prabangus sužadėtuvių žiedas. Ko dar gali trūkti? Drąsos ir saugumo jausmo? Moteris, patyrusi ankstesnio vyro išdavystę, nesiryžta žengti to lemtingo žingsnio, nors yra visiškai įsitikinusi, kad Henris yra jai skirtasis.

Šąlant santykiams Henris iškelia ultimatumą: jei per tris mėnesius Keisė nepaskirs vestuvių datos, tai jų santykiai nutrūks. Suglumusi moteris nusprendžia vasarą praleisti nuošalioje sodyboje Kornvalyje ir čia atrasti ramybę, kurios jai reikia, kad galėtų judėti į priekį. Tačiau nuostabiame gamtos kampelyje laukia ne ramybė, o buvęs vyras...

„Vasara Kornvalyje“ liečia skaudžias temas apie baimę atsiverti, praėjusių santykių atgarsius ir pokyčių vengimą. Karen Swan romanai pasižymi ne tik įtraukiančiais siužetais, bet ir nuostabiais vietų aprašymais, tad ir ši knyga nukels į nuostabų gamtos kampelį, kuris nepaliks abejingų.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.