1 1 1 1 1

Pirmoji knygos dalis „Lietuvos BALINIŲ ir PRAMOGINIŲ šokių istorijos“ apima laikotarpį nuo 1920 m. iki 1989 m. Pirmieji puslapiai kviečia susipažinti su svarbiausiais balinių ir pramoginių šokių istorijos momentais chronologiškai, o toliau išdėstyti pasakojimai vinguriuoja nuo tarpukario Kaune veikusios šokių mokyklos parketo, pro Vilniaus Bernardinų sodo vasaros paviljoną, pro traukinio langus, kuomet pokarinės Lietuvos šokių entuziastai keliavo į seminarus Estijoje ir Latvijoje, iki Kauno sporto halės, kur šokėjų poros pirmą kartą visus įtraukė į valso sūkurį ir lipsio šėlsmą.
Antroji knygos dalis „Lietuvos SPORTINIŲ šokių istorijos“ apima laikotarpį nuo 1989 m. iki 2019 m. Šios dalies iliustracijose pūstas sukneles keičia vis spalvingesni ir įmantresni kostiumai, Lietuvos šokėjai parveža namo pirmuosius titulus iš pasaulio ir Europos čempionatų, o kiekvienas klubas pristato savo šokėjus ir trenerius.
Trečioji knygos dalis „Lietuvos sportinių šokių datos ir įvykiai“ supažindina su Lietuvos šokėjų pasiekimais užsienyje, mūsų šalies čempionais ir džiuginančiais laimėjimais!

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.