Carla Serra, Silvia Bombelli „Aplink pasaulį per 80 stebuklų“

1 1 1 1 1

Leidykla „Briedis“ kviečia leistis į kelionę, kurios maršrutą sudėliojo italų žurnalistės Carla Serra ir Silvia Bombelli. Visi žymiausi pasaulio stebuklai vienoje knygoje ant jūsų stalo.
„Aplink pasaulį per 80 stebuklų“ – tai perfrazuotas garsiojo Jules’o Verne’o romano pavadinimas, iki šiol įkvepiantis keliautojus ir svajotojus, ieškančius nuotykių ir įspūdžių egzotiškuose kraštuose. Didelio formato albumas suteikia skaitytojams galimybę susipažinti su svarbiausiais žmonijos ir gamtos kūriniais, nusikelti į gražiausias pasaulio lankytinas vietas. Skaitytojai gali patys rinktis kelionės kryptį pagal skonį ar nuotaiką, pasitelkę iškalbingas nuotraukas ir trumpus, bet įkvepiančius aprašymus.
Vaizdai yra sudėlioti į idealios kelionės aplink pasaulį maršrutą, kuris padės atrasti meną, istoriją ir gamtą. Išvysite Fic Rojaus ir Monblano kalnus, Vatnajokudlio ledyną bei Jeloustouno geizerius, Paminklų slėnį ir Didįjį kanjoną, Igvasu krioklį ir Polinezijos salas, Didįjį barjerinį rifą ir Griaučių Krantą. Taip pat susipažinsite su Manhatano dangoraižiais ir Velykų salos milžinais, Meksikos ir al Gizos piramidėmis, terakotine armija ir didžiausiais senovės laikų miestais, Didžiąja kinų siena ir Ermitažu, Venecija ir Koliziejumi, Versaliu, Alhambra ir kur kas daugiau.
Geros kelionės!

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.