Selemonas Paltanavičius „Paukščiai mūsų lesyklose“

1 1 1 1 1

Tikrai nebus per drąsu sakyti, kad ši knyga yra vienas išsamiausių leidinių, skirtų visai šeimai, apie laukinių paukščių lesinimą, o kartu ir apie jų išsaugojimą. Ir tai nestebina, nes knygos autorius – savo srities profesionalas, gamtininkas Selemonas Paltanavičius.
Atrodytų – o ko gi dar galima nežinoti apie paukščių lesinimą, juk pabėrei sėklų ar duonos trupinių į lesyklą ir visi sparnuočiai sotūs – TAČIAU! Dėl nuolatinio žmogaus poveikio gamtai, šiandien „tikrosios“ gamtos nebeturime, todėl „paukščių lesinimas visada yra ne labdaros, globos ir altruizmo išraiška, o adekvati kompensacija už gamtai ir paukščiams padarytą žalą.“ – knygoje teigia autorius.
Jeigu norite žinoti kaip, kur ir kada lesinti paukščius, kad būtų laimingi jie (ne tik jūs) ir kokių klaidų nedaryti, šis leidinys – jums. Išsamūs, bet kartu aiškia kalba parašyti tekstai bei vaizdžios iliustracijos supažindins su paukščių rūšimis, kaip juos lesinti žiemą ir ko nedaryti vasarą, kaip įrengti ir prižiūrėti lesyklą, kokį lesalą pasirinkti, kaip apsaugoti lesimo vietas nuo tykančių pavojų ir dar daugybė įdomybių, apie kurias net nebuvome pagalvoję iki šiol laukia leidinyje.
Džiaukimės ir rūpinkimės gamta!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.