Tomas Dirgėla „Juoda dėmelė baltose lubose“

1 1 1 1 1

Apie kokią gimtadienio dovaną svajoji? Ignas buvo įsitikinęs, kad savo gimimo dienos proga kartu su tėvais vyks į Islandiją. Buvo įsitikinęs, tačiau vietoje kvapą gniaužiančių nuotykių ledo ir ugnies šalyje gavo ne ką mažiau kvapą gniaužiančią staigmeną – tėvų skyrybas. 
Kaip tokį suaugusiųjų sprendimą paaiškinti sūnui, net kai esi mylintis tėtis ar mama, ir kaip tai suprasti, kai esi paauglys ir žinai, kad niekas nė nenumano kaip baisiai jautiesi? 
Bet gal tėvų skyrybos visai neblogai, juk per gimtadienį tuomet gauni dvi dovanas – žaidimų konsolė ir naujausio modelio telefonas geriausiai parodo tėvų meilę? Tikrai ne!
Besidžiaugdamas brangiomis tėvų gimtadienio staigmenomis Ignas netruks įsitikinti, kad geriausia dovana – supratimas ir dėmesys. O artimiausi draugai reikalingi ne tik tam, kad kartu nueitų kebabų su kola, bet ir tam, kad pačią sunkiausią akimirką būtų kartu. „Žmogui labiausiai meilės reikia tada, kai jis būna piktas. Kai būna liūdnas. Kai yra sutrikęs ir viskas aplinkui griūva“ – išmintingai pastebėjo Igno mokytoja. 
Tiesiog kartais taip būna.

Daugiau leidinių


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.