Kęstutis Kasparavičius „Žvaigždžių paukštis“

1 1 1 1 1

Ar pajėgtumėte įsivaizduoti, koks paukštis galėtų sudėti bent keliasdešimt kartų didesnį už gandro kiaušinį? Kartą toks paslaptingai atsirado viename mieste. Pirmasis jį pastebėjo pilkas katinas Dūmas, kuris, kaip ir kiti gyventojai, ilgai spėliojo, iš kur šis spindintis kiaušinis atsirado.
Laikui bėgant didysis kiaušinis tapo miesto dalimi. Prie jo smagu pabūti ir dieną, ir vakare, ir net naktį. O „iš kiaušinio sklindanti šviesa buvo ne tokia jau stipri, tačiau be galo maloni. Kartais aplink kiaušinį susirinkdavo visas būrys miestiečių ir visiems čia būdavo gera ir jauku.“ Vėstant orams miestiečiai prie jo ateidavo net pasišildyti, mat kiaušinis skleidė ne tik šviesą, bet ir šilumą. Niekas jau ir nebesistebėjo, kai iš jo pradėjo skambėti vis garsėjanti muzika... 
Tačiau vieną rytą miesto gyventojai kiaušinio vietoje rado tik didelę spalvotų lukštų krūvą. Pilkasis katinas taip pat buvo pradingęs. 
Kas nutiko? Baisi nelaimė, o gal nepakartojamas stebuklas? Apie visa tai skaitykite Kęstučio Kasparavičiaus knygoje „Žvaigždžių paukštis“.

Daugiau leidinių


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.