1 1 1 1 1

Pelėdos – ne tik miške, ne tik naktimis ūkauja medžiuose. Pelėdos – tai Roko močiutės draugės, kurios mėgsta dažnai svečiuotis berniuko ir jo močiutės namuose. Taip jas praminė anūkas. Bobutiški valgiai, bobutiški kvapai, bobutiški užsiėmimai ir istorijos, kurias Stasė Perdasė, dvynės Vera ir Lera, Baba Vorė susirinkusios pasakoja viena kitai. „Pelėdos ėmė pasakoti savo begalines istorijas, kaip ir kiekvieną kartą, kai susirinkdavo. Visada tas pačias. Ir jos prasidėdavo visada taip pat: // – O tu prisimeni, kaip mes… – ir visos linguodamos galvas imdavo prisiminti.“ Tiesa, joms vardus taip pat sugalvojo Rokas. Jį šiek tiek erzina nuolatiniai senelės draugių susitikimai, tačiau dėl blynų su aviečių uogiene berniukas galėtų nekreipti dėmesio net ir į pačius keisčiausius jų įpročius.
Tačiau ar skaitytumėte tokią istoriją? Tikriausiai yra nuobodžių knygų, tačiau „Superbobutės“ – pilna nuotykių ir paslapčių. Pasirodo, šios močiutės buvo draugės nuo tų laikų, kai jaunystėje tarnavo slaptame tarptautiniame būryje. Nepatikėsite, bet įgūdžiai ir noras išgelbėti pasaulį nuo blogio tikrai nedingo! Tad kas iš tiesų naktimis dedasi senelio kambaryje joms susirinkus? Ir ar tai, ką jame pamatė berniukas, buvo tik sapnas? Tikrai ne!
„Aš pamačiau, kad yra ir kitas pasaulis, kad jame gyvena ne tik vaikai, o senelė turi ne tik suplėkusius nuotraukų albumus ir prisiminimus“ – galiausiai įsitikins Rokas.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.