Tobulas gyvenimas

1 1 1 1 1

„Taip ilgai gyvenau apsimesdama kitais žmonėmis, pasisavindama jų tapatybes, kad kažkurią akimirką pamiršau, kas iš tiesų esu. Spėju, kad bijojau nustoti vaidinti ir pasižiūrėti į save veidrodyje“.
Intriguojantis ir įtraukiantis trileris apie nerimastingą būseną – fantazijų pasaulį, į kurį pasineria žmonės, išgyvenantys netekties sielvartą.
Vanesa nuo vaikystės mėgo slėptis fantazijų pasaulyje. Jai visad sekėsi apsimetinėti tuo, kuo nėra. Nauji dailūs drabužiai, naujas akcentas – ir ji ištrūksta iš slegiančios kasdienybės. Priversta glaustis sesers Džordžės namuose ir kamuojama praeities prisiminimų, Vanesa nepastebi, kad Konoras, jos partneris, klampina ją į nežinomybę. Ilgainiui, pati to nesuvokdama, tampa nepaaiškinamų jo žaidimų marionete. Galiausiai Vanesa ir vėl griebiasi senų metodų: susigalvojusi netikrą tapatybę, užsiregistruoja nekilnojamojo turto agentūroje ir keliauja apžiūrėti išsirinkto namo, nors nei išgali, nei ketina jį pirkti. Tai jai tik smagi pramoga. Taip bėgdama nuo realybės Vanesa visiškai susipainioja ne tik savo jausmuose, bet ir tikruose įvykiuose. Lyg ir nekaltas kasdienybės paįvairinimas žvalgantis po prašmatnius svetimus namus vieną dieną baigiasi netikėtai. Vanesa, apsimetusi Airise, atvyksta apžiūrėti kadaise garsaus vaikų rašytojo namo ir tampa paskutiniu žmogumi, mačiusiu jo savininką Džefrį Riversą gyvą...

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.