1 1 1 1 1

Eksperimentinės, elektroninės muzikos gerbėjams pristatome vinilą „FRACHTØ1“, kupiną tamsių, sunkių, siurrealistinių viražų. Šis rinkinys, kaip teigia leidėjai, atspindi šiandieninės visuomenės padėtį belaukiant tamsių ateities pranašysčių išsipildymo.

Turinys

1. ROBERTO AUSER „NETURALITY“
2. CVBOX „WINKWALKING“
3. CREDIT 00 „WANNA B“
4. HAYTER „SOONER OR LATER“
5. IRON ORE „IN DEN HOCHOFEN DES SCHMERZES“

Plokštelės paklausyti galima Muzikos leidinių skaitykloje (K. Donelaičio g. 8, 112 k.).

1 1 1 1 1

Vytauto Kernagio fondas Vytauto Kernagio 70-ies metų jubiliejaus proga išleido dvigubą Maestro dainų vinilinę plokštelę „Teisingos dainos 70“.

Kaip teigia leidėjai, „Vytauto Kernagio kūryba – spalvinga ir apimanti ne vieną žanrą. Šis albumas aprėpia daugelį jų. Jame skamba tiek gyvo pasirodymo įrašai (Užupio bluzas), tiek mažiau girdėti „Dainos teatro“ ar kabareto „Tarp girnų“ kūriniai.

Albume rasite aranžuotus akustinius V. Kernagio kūrinius „Išeinu“, „Jei žinotum tu“, „Purpurinis vakaras“, ypatingai skambančias balades „Vakaras“ ir „Baladė apie dvi sraiges“. Jubiliejiniame albume taip pat įrašyta niekur neskambėjusi daina „Tu esi man.. Pasilik“, kurią tik 2020 m.. atliko choras „Ąžuoliukas“.

Plokštelės paklausyti galima Muzikos leidinių skaitykloje (K. Donelaičio g. 8, 112 k.).

1 1 1 1 1

11 metų Širvintų meno mokyklos mokinės Aistės Kiškūnaitės natų fortepijonui leidinį sudarė jos mokytoja metodininkė Jurga Sarpauskienė. Jaunoji pianistė 2022 m. pavasarį klausytojams dovanojo savo kūrybos koncertą, dalyvavo respublikiniame autorinės mokinių muzikos festivalyje „Nauja gaida“. Rinkinyje rasite 2021–2022 m. sukurtas A. Kiškūnaitės pjeses fortepijonui.

Leidinio turinys:

1. Upelis
2. Liūdesys
3. Rugsėjo 1-oji
4. Trolių eisena
5. Pavasaris
6. Kai už lango lietus
7. Šviesi ramybė
8. Mamai
9. Drugelių valsas
10. Gėlių valsas

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Žymaus lietuvių kompozitoriaus Vidmanto Bartulio natų skudučių ir kanklių ansambliui leidinį parengė Alvyda Česienė.
Išskirtiniu produktyvumu pasižymėjęs V. Bartulis sukūrė gausybę kūrinių skirtingiems instrumentams ir ansambliams. Jo kūryba pasižymi nuotaikų, žanrų, stilių įvairove. Makabriškos ir intravertiškos, lakoniškos ir siurrealistinės – kompozitoriaus kūriniai įvairiapusiai ir originalūs. Visgi, kaip pažymi muzikologai, V. Bartulis mėgdavo atsigręžti ir į senąją, tradicinę muziką. Šis natų leidinys tai puikiai įrodo.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Pianistams skirtame natų leidinyje – žinomiausių didžiųjų kompozitorių kūriniai. Šis leidinys muzikantams suteikia galimybę leisti į klasikinės muzikos pažinimo kelionę. Nuo J. S. Bacho iki S. Rachmaninovo – galima rinktis net iš 55 kūrinių fortepijonui.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Ar pagalvojai, ką darytum, jeigu vieną dieną netyčia nugirstum šį tą kraupiai svarbaus?
Sykį taip yra nutikę vienam berniukui. Jis pateko į slaptą raganų susirinkimą ir nugirdo pasibaisėtiną dalyką – jos kėsinasi paversti visus Anglijos vaikus pelėmis ir taip jų atsikratyti. Visa laimė, kad berniuko senelė tikra raganų ekspertė. Juodu leisis į kvapą gniaužiantį nuotykį, kad sustabdytų niekšingus raganų kėslus!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.