1 1 1 1 1

Atsipalaiduokite su šiais pianinui skirtais 30 kūrinių. Galima rasti tokių kūrinių kaip „American Beauty Theme“ (iš filmo „American Beauty“), Comptine d'un autre été: L'Après-Midi (iš filmo „Amélie“), taip pat Philip Glass bei Ludovico Einaudi kūriniai. Šiame leidinyje kūriniai skirti vidutinio lygio pianistams bei pianistėms.

Daugiau leidinių

1 1 1 1 1

Šioje knygoje aptariami originalūs baleto ir šokio spektakliai, sukurti profesionalių choreografų Lietuvoje viso XX amžiaus ir XXI amžiaus pirmųjų dešimtmečių laikotarpiu. Originalumas čia suvokiamas kaip savita muzikinė ir (ar) choreografinė forma, suteikta baleto ir šokio spektakliui Lietuvos arba kitų šalių kūrėjų ir pirmą kartą pristatyta Lietuvoje. Dažniausiai tai sceno kūriniai pagal lietuvių kompozitorių kūrinius, tačiau yra atvejų, kai choreografai ar dailininkai originalią formą suteikė ir gerai žinomam klasikinio repertuaro veikalui. Remiantis šaltiniais apibūdinama spektaklių choreografinė ir scenografinė forma, pateikiama ikonografinė medžiaga (dekoracijų, kostiumų eskizai, nuotraukos), padedanti suvokti šių scenos meno kūrinių vizualinius pavidalus, prieduose spausdinamos spektaklių siužetų santraukos. Taip siekiama aktualizuoti Lietuvos baleto paveldą, derinant mokslinius ir sklaidos metodus skatinama suvokti jo istorinę reikšmę bei galimybes vėl grįžti į sceną vėl kitomis formomis. Neaptariami tie baleto spektakliai, kurie Lietuvą pasiekė ir čia buvo pastatyti kaip klasikinių ar šiuolaikinių kūrinių kartotės. Knyga skirta Lietuvos baleto istorija besidomintiems skaitytojams, baleto profesionalams, ieškantiems savo kūrybos šaknų ar įkvėpimo būsimiems choreografiniams darbams.

Daugiau leidinių

1 1 1 1 1

George Michael buvo ekstravagantiškai gabus, atviros širdies sielos dainininkas, kurio kūryba buvo skausminga ir smilkstančiai erotiška. Jis buvo tikro meistriškumo ir turinio dainų autorius, o jo muzika apėmė pasaulį nuo devintojo dešimtmečio vidurio. Jo sukurtas įvaizdis – vyriškasis sekso dievas – iškilo jo laikų popkultūroje. „George Michael: A Life“ tyrinėja įspūdingą superžvaigždės istoriją, kurio kovos ir jo dainos ir toliau liečia gerbėjus visame pasaulyje.

Daugiau leidinių

1 1 1 1 1

Pirmą kartą kompozitoriaus Vidmanto Bartulio kūrinys „Tu žilviteli, dabilia“ atliktas 1999 metais studentų festivalyje „Gaudeamus“ Vilniuje. Jis buvo skirtas Lietuvos folkloro kolektyvams. Muzikuojant pasitelkiami tautiniai muzikos instrumentai, o kūrinio sėkmė visad priklausė ir nuo atlikėjų galimybių, ir nuo vadovo gebėjimo išgirsti ir suvokti, kaip kūrinys turi skambėti. Dainavime niekas nesikeičia, išlaikoma liaudiško atitikimo spalva.

Daugiau leidinių

1 1 1 1 1

Šis leidinys skirtas aukštosioms kanklėms, pirštiniam kankliavimui pradedančiosioms ir jau pažengusioms kanklininkėms ir kanklininkams. Leidinys sudarytas iš dviejų dalių. Pirmoje dalyke yra pateiktos lietuvių liaudies dainos ir lietuvių kompozitorių kūrinėliai pradedantiesiems. Antroje dalyje yra užsienio ir lietuvių kompozitorių kūriniai, apimantys skirtingus stilius – nuo baroko ir klasikos iki šiuolaikinių opusų. Šie kūriniai skirti jau pažengusiems kanklininkams. Šio leidnio autorė – kanklininkė ir pedagogė Jurgita Virbickienė. Baigusi Kauno Juozo Gruodžio koncervatoriją ir Lietuvos pedagoginio universiteto Kultūros ir meno edukologijos institutą, įgijo muzikos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Ilgus metus dirba Prienų meno mokykloje vyr. mokytoja. Sukauptą patyrimą apibendrino šiame leidinyje.

Daugiau leidinių

1 1 1 1 1

Daugelis namuose ar sodyboje laiko gyvūnėlius: šunis, kates, paukščius, žuveles, vištas, triušius, bites ir kt., kuriems taip pat reikia namų, žaislų ir savos erdvės. Ši „Phaidon“ leidyklos knyga „Pet-tecture: Design for Pets“ yra skirta būtent produktų gyvūnams dizainui. Čia rasite daugybę mūsų mažiesiems „draugams“ dizainerių sukurtų namų, baldų ir įrenginių: nuo ekologiškų nertų kačių namelių, akvariumų iki bičių avilių ir stogo čerpių su įmontuotais paukščių inkilais. Knygos autorius Tomas Wainwright‘as sako, kad knyga yra viena iš pirmųjų, sutelkiančių dėmesį į palyginti naują dizaino sritį.

Užsakyti leidinį

Daugiau leidinių

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.