Vyriausybei sušvelninus karantino reikalavimus, Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius (Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2) nuo gegužės 18 d. teikia iš anksto užsakytų leidinių skolinimo, leidinių grąžinimo savitarnos įrenginiu paslaugas, taip pat atsako į nuotoliniu būdu pateiktas užklausas.

Vaikų literatūros skyriaus darbo laikas:

I–V 10.00–18.00
Pertraukos patalpų dezinfekavimui: 12.30–12.45 val., 15.30–15.45 val.
VI 10.00–14.00
Pertrauka patalpų dezinfekavimui: 11.45–12.00 val.

Dezinfekavimo pertraukų metu skaitytojai neaptarnaujami.

Leidinių išdavimas

Vaikų literatūros skyriuje leidiniai išduodami tiems lankytojams, kurie yra iš anksto užsisakę leidinius (internetu, telefonu arba el. paštu) bei gavę užsakymo patvirtinimą.

Leidinių grąžinimas

Paskolintus leidinius skaitytojai gali grąžinti savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo), o Vaikų literatūros skyriuje – į specialiai įrengtą leidinių grąžinimo dėžę.

Grąžinti leidiniai 24 val. laikomi karantine bibliotekoje tam skirtoje patalpoje ir tik tuomet išbraukiami iš skaitytojo formuliaro. Skolintis karantinuojamų leidinių negalima.

Karantino laikotarpiu delspinigiai už vėluojamus grąžinti leidinius neskaičiuojami.

Saugumo reikalavimai

Atvykus į biblioteką privaloma laikytis saugaus 2 metrų atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis karantino metu nustatytų higienos normų.

 

Ši informacija ir paslaugų teikimas gali keistis atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus, oficialias rekomendacijas ar iškilus praktiniam poreikiui juos patikslinti. Visa aktuali informacija realiu laiku bus skelbiama Kauno apskrities viešosios bibliotekos interneto svetainėje www.kvb.lt.

 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.