Lapkričio 9 d. kviečiame į seminarą tėvams „Finansinis raštingumas vaikams“. Renginys skirtas 5–12 metų vaikų tėveliams.

Lektorės:

Neringa Kaminskienė – 2 vaikų mama, Ugdymo studija „Pieva“ įkūrėja, pedagogė, logopedė, turinti ir ekonominį išsilavinimą. Daugiau kaip 14 metų dirba su įvairaus amžiaus bei įvairių gebėjimų vaikais. Neringa savo veikloje daug dėmesio skiria tėvų švietimui, kalba apie kokybišką bendravimą su vaikais, skatinantį juos augti, t. y. sklandžiai kalbėti, reikšti savo mintis, gebėti mokytis, pažinti pasaulį.

 

Diana Michailova – 2 vaikų mama, socialinio projekto Finansų Anatomija įkūrėja, lektorė, licenzijuota finansų ekspertė, Efektyvumo akademija komandos narė, turinti medicinos bei verslo vadybos išsilavinimą, jau virš 20 metų dirbanti su žmonėmis pardavimų srityje, iš jų 15 metų eina vadovo pareigas.

Vesta Alii – 2 vaikų mama, 15 m. dirbusi, tobulinusi žinias apie vaikų ugdymą. Socialinio projekto Finansų Anatomija įkūrėja, lektorė, licenzijuota finansų ekspertė, Efektyvumo akademija komandos narė, turinti pedagoginį, bei medicinos išsilavinimą, jau 20 metų dirbanti su žmonėmis, iš jų 3 metai vadovo pareigose.

Seminaras vyks: Kauno apskrities viešoji biblioteka

Radastų g. 2, Kaunas (322 k.)

Renginys mokamas. Registracija ir informacija: el. p. seminarai.registracijai@gmail.com, tel. +370 670 22561


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.