Dar vieną šeštadienį praleiskime išradingai! Rugsėjo 19 d. 11 val., Radastų g. 2, 322 kamb., projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda kviečia į susitikimą su rašytoju Tomu Dirgėla ir iliustruotoja, grafikos dizainere Inga Dagile. Šių puikių kūrėjų duetas pristatys naujausią bendrą leidinį – paveikslėlių knygą „Mano tėtis rašo knygą“. Tai pirmoji T. Dirgėlos paveikslėlių knyga, taip pat pirmoji sukurta kartu su I. Dagile. Taip pat renginyje laukia smagios knygų kūrimo dirbtuvės!

Knyga „Mano tėtis rašo knygą“ – tai tikra istorija iš rašytojo T. Dirgėlos kasdienybės. Berniukas Ąžuolas, kurio tėtis – vaikų rašytojas, nesupranta, kodėl tėčio darbo kambarys vadinamas darbo kambariu, jeigu tėtis jame nieko nedirba? Sūnui atrodo, kad tėtis tik vaikštinėja po kambarį pirmyn atgal ir nieko nerašo. O tėtis, pasirodo, ieško įkvėpimo, kad užbaigtų pradėtą knygą.

T. Dirgėla, vienas populiariausių vaikų knygų autorių, bene geriausiai vaikams, o ir jų tėvams, pažįstamas iš detektyvinių istorijų apie Domą ir Tomą. I. Dagilės darbai populiarumu nenusileidžia – ji sukūrė knygų „Drambliai ėjo į svečius“, „Istorijos skanėstai“ iliustracijas, grafinį dizainą knygoms „Laimė yra lapė“, „Draugystė ant straublio galo“.

REGISTRACIJA: el. paštu vaikai@kvb.lt, telefonu (8 37) 324 225 arba užsukus Vaikų literatūros skyrių (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2). Vietų skaičius ribotas.

Taigi, talentingas ir kūrybingas duetas laukia visų. Susitikime kurti!

Primename, kad bibliotekos renginių metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis 1 metro atstumo. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginius neįleidžiami.

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Projektą finansuoja:

logo

Projektą remia:

kaunieciamas.lt   curiocity   extrafm

Projekto partneris:

 logo paramos centras


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.