Retkarčiais bibliotekoje tenka išgirsti pačių mažiausiųjų vaikų klausimą „Mama, o ar galime nusipirkti šitą knygą?“. Kiek ūgtelėję vaikai kartais mamų smalsauja „O kiek kainuos?“. Ir, nepatikėtumėte, kiek nuostabos ir džiaugsmo atsiranda vaiko akyse, kuomet bibliotekininkė paaiškina, kad viskas bibliotekoje yra nemokama ir į namus galima pasiskolinti bet kurią norimą knygą!

Tačiau kartais namuose knygoms nutinka šis tas netikėto. Yapč vasarą, kuomet daugiau laiko praleidžiame gamtoje – jos paliekamos lietuje, sulaistomos limonadu, nutepamos uogiene, dantimis pasidarbuoja žiurkėnas ar šuo – daugybę pačių keisčiausių „traumų“ patiria leidiniai... Nereikia stebėtis, pykti ir grūmoti pirštu – mažasis skaitytojas tikriausiai dar nežinojo, kaip tinkamai elgtis su knygomis ir jas saugoti.

Na, o liepos 15-ąją į biblioteką užsukę dienos stovyklos „Saugi vasara“ vaikai išsamiai susipažino su galimomis knygų „traumomis“ ir kaip jas tinkamai „pagydyti“. Taip pat apžvelgė naujausias, interaktyvias ir pačias įdomiausias Vaikų literatūros skyriaus knygas. Sužinojo, kaip atrodo seniausia, didžiausia, mažiausia skyriaus knyga...

Užsukite į biblioteką ne tik išsirinkti knygų, bet ir sužinoti, kaip jas saugoti ar „gydyti“ kad kuo daugiau skaitytojų galėtų patirti skaitymo džiaugsmą. 

Iki!

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.