1 1 1 1 1

„Kaladėlių berniuko“ autoriaus Keith Stuart antroji knyga „Stebuklų dienos“ – tai jautri istorija apie gyvenimą, meilę ir viltį, apie tai, kaip išmokti džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.

Tomas – vienišas tėvas. Žmonai jį paliko ir jis vienas augina dukterį Haną. Tomas vadovauja miestelio bendruomenės teatrui, kuris per kiekvieną Hanos gimtadienį sukuria tik mergaitei skirtą spektaklį. Tėvas labai stengiasi kasmet padovanoti dukrai kupiną džiaugsmo magišką dieną.

Tomas tiek daug dėmesio šiai dienai skiria ne šiaip sau – dar vaikystėje Hanai buvo diagnozuota sunki širdies liga, todėl nežinia, kas jos laukia ateityje. Tėvas visomis išgalėmis siekia, kad kiekviena dukros diena būtų įsimintina, prasminga ir... stebuklinga.

Kai Hana sulaukia paauglystės, nuolatinis tėvo rūpestis pradeda ją slėgti. Be to, sklinda kalbos, kad ją nuo mažens stebinęs miestelio teatras bus uždarytas. Jiems su tėvu teks ieškoti naujo gyvenimo kelių. Tačiau galbūt juos gali išgelbėti paskutinė magiška diena.

Hana – stipri ir užgrūdinta paauglė. Ji šiuolaikiška, atvira pasauliui ir jo teikiamoms galimybėms asmenybė, kuri savo ligą priima ne kaip nuosprendį, o kaip iššūkį. O iššūkius, kaip žinia, galima įveikti. Ji sugeba mėgautis kiekviena gyvenimo diena. Mergaitė kasdien stebi magiją, kuriamą ne pasakų fėjų, bet aplink esančių, džiaugsmą spinduliuojančių žmonių, kurių šypsena ir pasitikėjimas vienas kitu padeda įveikti visas kliūtis.

Vaizduodamas ir paauglišką meilę, ir sunkią Hanos ligą, Keith Stuart išvengia klišių – jo žodžiai neskamba banaliai, o pasakojama istorija įtikina. Versdami romano puslapius išgyvensite platų emocijų spektrą. Tačiau užvertę paskutinį knygos puslapį, būsite laimingi – toks pagrindinis šios istorijos tikslas.

„Stebuklų dienos“ – atviras ir nuoširdus pasakojimas, todėl atrodo, kad tai – ne romanas, o tikrų žmonių gyvenimo istorija. Ir nors ji sukrečianti, joje netrūks linksmų akimirkų ir džiaugsmo. Ji įkvepia nepasiduoti gyvenimo negandoms ir džiaugtis kiekviena diena.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.