1 1 1 1 1

Psichologinių trilerių meistrės Rachel Abbott romanas „Svetimas vaikas“ įtraukia į intriguojančių paslapčių tinklą ir pražūtingas tiesos paieškas. Tamsi praeitis išnyra iš šešėlių ir kėsinasi sugriauti saugų gyvenimą, pastatytą ant melo pamatų.

Kai Ema sutiko savo vyrą Deividą, jis buvo iškankintas sielvarto. Pirmoji Deivido žmona Karolina žuvo per avariją, automobiliui nuslydus nuo kelio. Dar baisiau, kad per tą avariją dingo ir šešiametė Deivido dukra Taša. Nerasta jokių pėdsakų, kad automobilyje su mama sėdėjo ir mergaitė.

Vis dėlto praėjus šešeriems metams, Ema tiki, kad skausmingas ir sunkus laikotarpis jau praeityje. Ji ir Deividas drauge susikūrė naują gyvenimą, turi nuostabų sūnelį Olį. Tačiau vieną dieną į jų gyvenimą įsiveržia nepažįstamoji, ir viskas ima griūti.

Emos gyvenimas tampa nesaugus. Ar ji tikrai žino, kas nutiko prieš daugybę metų jos vyro šeimai? Ir kodėl ji taip bijo dėl savo ir savo sūnaus saugumo.

Vilties netekusi Ema kreipiasi į seną savo draugą vyresnįjį inspektorių Tomą Daglasą. Tačiau šis žingsnis sukelia dar didesnį pavojų šeimai. Ilgai netrukus atsiskleis sukrečiantis apgavysčių tinklas.

Sakoma – niekada nepasitikėk nepažįstamuoju. Gal tai ir tiesa...


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.