1 1 1 1 1

Britų rašytojos Lisa Jewell trileris „Tada ji dingo“ – įtempta istorija apie dingusią merginą ir šį įvykį gaubiančią paslaptį, neatskleistą net po dešimtmečio.

Penkiolikmetė Elė Mek – tobula duktė. Ją myli tėvai, mėgsta bičiuliai, vertina mokytojai. Kartu su savo vaikinu aplinkiniams jie – tobula pora. Elė laukia po egzaminų prasidėsiančių vasaros atostogų. Jos laukia tobula ateitis.

Ir tada ji dingsta.

Praėjus dešimtmečiui, jos mama Laura bando iš naujo pradėti gyvenimą. Per šiuos metus ji išsiskyrė su vyru. O prieš keletą mėnesių paviršiun iškilo nauja Elės bylos aplinkybė.

Kavinėje susipažinusi su žaviu nepažįstamuoju ji nepajunta, kaip jų santykiai perauga į kažką rimtesnio. Netrukus ji susipažįsta su Floido dukterimis. Vos pažvelgusi į jaunėlę Aguoną moteris netenka žado. Jai atrodo lyg žiūrėtų į savo Elę.

Neatsakyti klausimai vėl sugrįžta – kur dingo Elė? Ar galima pasikliauti policijos versija, jog mergina pati pabėgo iš namų? O galbūt už viso to slypi gerokai niūresnė priežastis? Galiausiai, kas iš tiesų yra Floidas ir kodėl jo duktė tokia panaši į jos dingusią mergaitę?

Rašytoja Lisa Jewell pasakoja, kad policijos tyrimo subtilybių aprašymas nėra jos stiprioji vieta – anot jos, yra daug detektyvų ir trilerių autorių, kurių romanų šerdį sudaro puikus ir išsamus specialiųjų tarnybų darbo aprašymas. Ji pati stengiasi šiuos trūkumus kompensuoti psichologiniais veikėjų portretais. Viena iš stipriausių ir labiausiai jaudinančių „Tada ji dingo“ pusių yra įvykių vertinimas iš skirtingų veikėjų lūpų, taip pat ir iš „blogiečio“ perspektyvos.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.