1 1 1 1 1

Dvi žmogžudystės, kurias skiria dvylika metų ir keistai sutampančios aplinkybės... Trileryje „Nužudyk mane dar kartą“ detektyvas Tomas Daglasas bandys sujungti iš pirmo žvilgsnio nesusijusius dalykus, kad užbaigtų daugiau nei prieš dešimtmetį pradėtą darbą.

Megė Teilor įsitikinusi – pakeisti gyvenamąją vietą į naudą tiek jai, tiek jos šeimai. Vaikai išsyk pripranta prie naujos vietos Mančesteryje, o pati Megė sėkmingai kimba į darbus miesto advokatų kontoroje. Vienintelis Dankanas, jos vyras, atrodo, neranda sau vietos, tačiau susitaiko su žmonos sprendimais.

Megei tenka atstovauti ne patį maloniausią klientą – ji nuolat turi sau priminti, kad privalo nė akimirkai neprarasti budrumo. „Niekas nėra saugus“, – kartoja ji sau. Ji žino, kad ramybę ir saugumą jai garantuoja tik namai ir šeima. Tačiau vieną dieną grįžusi namo ji randa likimo valiai paliktus du mažamečiai vaikus, o Dankanas... tiesiog dingo. Netrukus ji sulaukia paslaptingų telefono skambučių.

Megė pradeda pati ieškoti informaciją apie savo vyrą ir supranta, kad per dešimt metų jo nepažinojo. Negana to, ji ne vienintelė pasigedo Dankano – jo ieško dar kai kas...

Kvapą gniaužiantys siužeto vingiai ir palengva atskleidžiamos įvykių detalės užtikrintai išlaiko psichologinio trilerio įtampą. „Nužudyk mane dar kartą“ privers pagalvoti apie tai, ar išties gerai pažįstame artimus žmones? Kaip žinoti, ar jie sako tiesą? Ar jei kažkas bando nuslėpti savo praeitį, jam nesunku tai padaryti?

„Nužudyk mane dar kartą“ – romanas su keliomis intriguojančiomis ir greitai besivystančiomis siužeto linijomis, kurių pakaktų keliems romanams, tačiau Rachel Abbott meistriškai jas supina, taip tik sustiprindama pasakojimo dramatiškumą. Trumpi ir įtempti skyriai – privers versti puslapį po puslapio laukiant atomazgos. Nors tai jau penktoji detektyvo Tomo Daglaso serijos knyga, ja galima skaityti ir kaip atskirą romaną.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.