1 1 1 1 1

Itin smagi pažintinė knyga vaikams ir jaunimui.

Kaip po pietų norisi deserto, taip po rimtų mokslų norisi ko nors lengvesnio. „Istorijos skanėstai“ – tai taip pat istorija, tik ne tokia rimta, lengvai intriguojanti ir kupina smagių detalių, kurias rimtos istorijos knygos nutyli ar tiesiog neskiria joms dėmesio. Knygoje rasite trumpus pasakojimus apie tai, kas netilpo į istorijos vadovėlius.

Žinoti savo kilmės ar viso pasaulio istoriją, pažinti savo kraštą – labai svarbu. Be istorijos esame bejėgiai suvokti dabartį, paaiškinti reiškinius, kurie kartojasi arba procesus, kurie nulemia vienokius ar kitokius įvykius. Istorijos mokslas toks sudėtingas ir tiek daug apimantis, kad dažnai apsiriboja tik esminių įvykių pasakojimu ir analize. Tiek iš tiesų visai pakaktų, jei ne daugelį iš mūsų kankinantis nepasotinamas smalsumas.

Knygoje „Istorijos skanėstai“ pateikiamos netikėtos, pamirštos ar tiesiog niekada anksčiau negirdėtos smulkmenos, šmaikščios detalės, pagyvinančios net ir visai rimtus mūsų šalies istorinius įvykius. Čia sužinosite, kokius saldumynus lakūnai Darius ir Girėnas pasiėmė skrisdami per Atlantą, kur mėgo degintis Lietuvos prezidentas Antanas Smetona, kaip Lietuvoje atsirado ir išpopuliarėjo krepšinis – kas išmokė lietuvius jį žaisti. Taip pat paskaičiuosime, kiek blusų galėtų būti įstrigusios Baltijos jūros gintaruose...


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.