1 1 1 1 1


Yra daugybė atvejų, kai negalime apsieiti be medikų pagalbos. Bet taip pat yra daugybė atvejų, kai galime pasveikti patys. Kaip elgsimės, priklauso nuo mūsų pasirinkimo. O rinktis galime, kai žinome.

„Dabar pat ryžkitės visada pasikliauti Dievo malone ir pasveiksite. Tikėkite ne vaistais, o Dievu, ne medicina, o Aukščiausiuoju. Stebiuosi, kiek daug žmonių vieninteliu išsigelbėjimu laiko tabletes ir tonizuojančius preparatus. Geriau griebkitės maldos, dvasinio darbo, kartokite Dievo vardą ir medituokite. Kaip tik tokių vitaminų jums reikia - jie padės pasveikti. Jokia tabletė nebus tokia naudinga, kaip Dievo vardo kartojimas.

Duosiu jums šventųjų pelenų - jie taip pat gydo. Esate neramūs lyg tas prie šventyklos apavą palikęs žmogus, kuris vėliau stovėdamas priešais altorių sudėjęs rankas murmėjo posmus, tačiau galvojo tik apie tai, kad kas nors nepavogtų jo batų. Ligoninė skirta tiems, kas tiki vaistais ir gydytojais. Tačiau ką vaistai ir gydytojai gali padaryti be Dievo malonės? Kada nors ligoninės iš tikrųjų nebebus reikalingos, nes visi, žengiantys dvasinio tobulėjimo ir palaimos keltu į ramybę, bus sveiki."

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.