1 1 1 1 1

Knygos autorius internetinėje laidoje kalbino įvairiausius svečius. Su juo pasidalinti savo savybės daro žmogų sėkmingą.

Knygos gyvenimo paslaptimis sutiko ir aukščiausio kalibro garsenybės, tokios kaip Schwarzenegeris ar Jamie Foxxas, ir tituluočiausi atletai, ir prestižinių JAV pajėgų kariai, ir paslaptingieji juodojoje rinkoje veikiantys biochemikai. 

Kalbėdamasis su „titanais“, Tim Ferris stengiasi užduoti tokius klausimus, kurie padėtų geriau suprasti sėkmingų žmonių gyvenimo stilių. Ką jie veikia pirmą valandą pabudę? Kokias knygas dovanoja kitiems žmonės ir kodėl? Ką jie veikia nuėję į treniruoklių salę? Atsakymai į šiuos klausimus koncentruotai pateikti knygoje „Titanų įrankiai“. Tim Ferris visus sėkmingus įpročius sistemiškai sudėlioja į patrauklų pasakojimą – tai tarsi mokslinis veikalas apie tai, kokie ritualai, įpročiai ir autorius – ne vieno kultinio bestselerio autorius Tim Ferris. Kai kas jį vadina „inovatyviausiu verslo žmogumi“, o Forbes į jį įtraukia į žinomiausių ir įtakingiausių veikėjų sąrašus. Verslo konsultantas, knygų ir televizijos laidų autorius pradėjo investuodamas, o netrukus jau patarinėjo tokiems vardams kaip Facebook, Uber ar Alibaba. Jo internetinę laidą stebi per 100 milijonų žmonių visame pasaulyje. 

Pasikalbėjęs su dviem šimtais asmenų, jis ryžosi pritaikyti gerąsias praktikas savo gyvenime ir įsitikinti, ar jos didina pajamas, atsparumą stresui ir laimės pojūtį. Bandymų ir klaidų metodu jis išgrynino pačius geriausius įpročius ir pasiteisinusias taktikas. Jas patalpino į šią dienoraštį primenančią knygą. Dabar pats laikas ją atsiversti tiems, kurie nori gyventi veržliau ir tapti atsparūs negandoms.

Užsakyti leidinį 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.