1 1 1 1 1

Gyvenime dažnai kyla klausimas: kodėl? Ir dažnai norisi atsakyti: nes žmonės yra idiotai! 
Žinoma, garsiai to sakyti negalima. Matyt, ši dilema iškilo ir knygos autoriui garsiam skandinavų psichologui ir žmonių elgsenos tyrinėtojui Tomui Ericksonui. Autorius surinko unikalią medžiagą apie tai, kaip teisingai interpretuoti skirtingo tipo žmonių elgesį. Jis suklasifikavo žmones ir suskirstė juos pagal keturias spalvas. O svarbiausia, gana paprastai ir suprantamai paaiškino, ką su tomis spalvomis veikti. 

Ar kada bandėte susitaikyti su partneriu ir viskas baigėsi visiškai kitaip, negu tikėjotės? Arba pasibaigus susitikimui jautėtės taip, lyg niekas iš kambaryje buvusių žmonių jūsų nesuprato? Kodėl atrodo, jog žmonės nesupranta ką sakote, nors jums atrodo, kad kalbate labai aiškiai? 
Norint suprasti kitus, pirmiausia reikia suprasti save. Socialinė kompetencija reiškia ir sugebėjimą suprasti kokį poveikį jūsų pačių elgesys daro kitų elgesiui. Kaipgi susipažinti su savimi? Galima lankytis pas psichologą, tačiau tai gana brangus ir ne visada patikimas būdas. Daug geresnis būdas - perskaityti knygą "Aplink mane - vien tik idiotai"!

Tomo Ericksono metodas gana paprastas - jis skirsto visus žmones į keturis spalvų tipus: raudonieji, geltonieji, žalieji ir mėlynieji. Autorius vaizdžiai ir šmaikščiai pasakoja apie kiekvienos spalvos žmonių elgseną, temperamentą, vertybių sistemą. Jis paaiškina dėl ko elgiamės taip, kaip elgiamės. Jis moko, kaip skirtingiems žmonėms ne tik rasti bendrą kalbą, bet ir kartu rengti projektus, spręsti konfliktus ir megzti partnerystės ryšius. Jis moko, kaip reaguoti į geltonojo drovumą ir kaip atvėsinti raudonąjį...

Užsakyti leidinį  


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.