1 1 1 1 1  

„Užverstos kortos“ – aštuntoji kriminalinių romanų žanro karalienės Angelos Marsons knyga apie detektyvę Kimą Stoun.

Kima Stoun – atšiauri vienišė, sunkiai prisileidžianti kitus žmones ir bėganti nuo praeities vaiduoklių. Tačiau įžvalgus jos protas, intuicija ir noras ginti skriaudžiamuosius padėjo išnarplioti ne vieną sudėtingą bylą. Šį kartą rašytoja Angela Marsons sukūrė dar beprotiškesnį siužetą, kuriame Kimai teks susidurti su sena savo prieše sociopate gydytoja Aleksandra Torn.

Elitinės mokyklos mokinė Seidė nusižudo nušokdama nuo mokyklos stogo. Kimai su komanda pavedama ištirti bylą, kuri turėtų būti aiški ir greita. 

Kai miršta dar vienas vaikas Kimai darosi aišku, kad tai nėra nei savižudybės, nei nelaimingi atsitikimai. Jos ryžtas išsiaiškinti iki galo atveria giliai palaidotas paslaptis apie uždaras mokyklų tradicijas ir draugijas, įtvirtinančias patyčias, privilegijas, melą ir tamsius ritualus.

Netrukus miršta mokytoja, galėjusi tapti liudininke, o tyrėjų komandai kyla įtarimas, kad žudikas gali slėptis tarp mokinių. Tyrinėdama nusikalsti linkusių paauglių psichologiją Kima vėl susiduria su psichologe Aleksandra.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.