1 1 1 1 1

Pagrindinė veikėja – Dži Lin – protinga, neturtinga mergina, visada svajojusi tapti gydytoja. Tačiau ketvirto dešimtmečio Malaizijoje siuvimas yra kur kas priimtinesnis užsiėmimas moterims. Tad dieną ji mokosi siūti, o vakarais šoka, tam, kad padėtų motinai susimokėti skolas. Vieną dieną merginos šokių partneris salėje palieka kraupų dalyką – žmogaus pirštą, o Dži Lin, įsitikinusi, kad jis neša nelaimę, nori grąžinti šį suvenyrą teisėtam savininkui.

Tuo tarpu vienuolikmetis berniukas Renas įpareigotas išpildyti paskutinį mirštančio britų gydytojo norą. Jis per keturiasdešimt devynias dienas turi surasti kadaise prarastą pirštą ir palaidoti kartu su vyro kūnu, nes kitaip šeimininko dvasia liks įkalinta gyvųjų pasaulyje.

Dži Lin ir Reno gyvenimai susipina taip, kaip jie net negalėjo įsivaizduoti. Yangsze Choo romane „Naktinis tigras“ prikelia legendas apie vyrus virstančius tigrais, nagrinėja kolonializmą ir nepriklausomybę, senovės prietarus ir šiuolaikinius užmojus, brolių tarpusavio konkurenciją ir pirmąją meilę. Romanas apipintas kinų tautosaka, viliojančia paslaptimi ir nepaprastai turtingais laikmečio ir papročių aprašymais bei Šerlokui Holmsui gėdos nedarančiais paslapčių tyrimais.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.