1 1 1 1 1

Trūksta fantazijos, ką veikti savaitgalį? Ir vėl likote namuose, nors už lango puikus oras? Jums reikia knygos „Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų“, kurią parengė Ramūnas Šukauskas. Autoriaus asmeniškai išbandyti ir aprašyti pažintiniai takai vilioja pažinti savo šalį ir atrasti įvairių gamtos stebuklų.

Leidinyje aprašyti įvairaus sudėtingumo lygio pažintiniai takai, kurie kviečia pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru, o taip pat pažinti gamtos pasaulį, atrasti kultūros lobius ar daugiau sužinoti apie krašto istoriją.

Autorius pats išbandė visus aptartus pažintinius takus. Knygoje rasite nurodytas tikslias pradžios taško koordinates, žemėlapį, pažymėtą trasos ilgį bei formą, pavyzdžiui, linijinis maršrutas reiškia, kad teks grįžti tuo pačiu keliu, o žiedinis, kad pasivaikščiosite ratu ir to paties kelio nekartosite.

Ramūnas Šukauskas išsamiai aprašo kiekvieną maršrutą, dalijasi jo istoriją, pasakoja, ką galima pamatyti, kokia danga teks keliauti pasirinkus vieną ar kitą pažintinį taką, nurodo galimus iššūkius ar įdomiausius objektus.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.