1
   1
   1
   1
   1
 
 

Pasak psichologinės knygos „Aš ir mes“ autorių Christophe André bei Rébeccos Shankland šiuolaikiniai tyrimai rodo, kad kuo artimesni žmonių tarpusavio priklausomybės ryšiai sukuriami ir puoselėjami bendruomenėje, tuo ji turtingesnė ir geriau išsivysčiusi, o jos nariai laimingesni ir labiau patenkinti gyvenimu.

Knygoje „Aš ir mes“ skaitytojai atras tarpusavio priklausomybės sampratą, jos svarbą ir kasdienius patarimus, padėsiančius geriausiai pasinaudoti ryšiais, pavyzdžiui, nebijoti prašyti pagalbos, pasitikėti, pereiti nuo emocinės priklausomybės prie konstruktyvaus prisirišimo. Autoriai padės rasti psichologinį balansą šeimoje, darbe, kurti tvirtus santykius tarp brolių ir seserų, o svarbiausia, patars kaip išlaikyti tarpusavio ryšius.

Šiandien itin svarbu prisiminti, kad esame priklausomi vieni nuo kitų. Mes susiję ne tik su artimaisiais ar kaimynais, bet ir su visa žmonija. Egzistuojame tik kaip bendra visuma. Sąmoningas įsitraukimas į šią priklausomybę daro mūsų planetą geresne vieta gyventi.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.