1
   1
   1
   1
   1
 
 Įvertinimas 4.50 (2 Balsai)
 

Prestižinėmis premijomis apdovanotas autorius Luis Alberto Urrea savo romane „Puolusių angelų namai“ pasakoja vienos ypatingos šeimos istoriją. De La Krusų giminės saga atskleidžia, ką reiškia būti meksikiečiu Amerikoje ir išlaikyti savo kultūrą bei tradicijas.

Luis Alberto Urrea romane susiduria trys meksikiečių-amerikiečių šeimos kartos, kurios žvelgia į savo praeitį ir bando įprasminti šį beprotišką, tačiau nuostabų pasaulį. Gyvu humoru ir meile alsuojantys „Puolusių angelų namai“ – romanas apie išmintį, perduodamą iš kartos į kartą.

Pagrindinis knygos veikėjas – šeimos galva Migelis Angelas de La Krusas, vadinamas Didžiuoju Angelu. Jis nujaučia, kad septyniasdešimtas gimtadienis bus jau paskutinis. Nors iš tiesų senolis jaučiasi dar jaunas ir nespėjęs tiek daug padaryti: nenuvyko į Paryžių, nesimokė koledže, neišsiruošė į kruizą, tačiau viskam vėlu – vėžys jau pasiglemžė kūną. Migelis į šventę sukviečia visą giminę. Jis nori tokios puotos, apie kurią visi dar ilgai kalbės. Tačiau prieš pat šventę jo mama iškrečia pokštą ir numiršta. Tad svečiai renkasi liūdėti ir švęsti: į paskutinę Mamá América kelionę ir Didžiojo Angelo gimtadienį.

Pagrindinė knygos tema yra laikas, o iš pažiūros liūdna istorija kupina džiaugsmo, energijos ir sąmojų.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.