1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Trilerio „Šnabždėtojas“ autorius Alex North grįžta su nauja šiurpia istorija „Draugas šešėliuose“. Prieš ketvirtį amžiaus įvykdytas nusikaltimas šiandien vis dar žadina vaizduotę ir neduoda ramybės liudininkams.

Prieš dvidešimt penkerius metus Polo Adamso draugas Čarlis Krabtis nužudė jų klasės draugą ir tada dingo be žinios. Paslaptinga ritualinė žmogžudystė pakurstė smalsuolių diskusijas internete ir, baisiausia, įkvėpė daugybę mėgdžiotojų. Čarlio taip ir nesugavo. Slegiamas kaltės Polas spruko iš miestelio ir daugiau čia niekada nesilankė.

Nors kiekviena kūno ląstelė priešinasi, tačiau sparčiai prastėjanti mamos sveikata verčia Polą grįžti į nesvetingus gimtuosius namus. Regis, senų įvykių čia niekas nepamiršo ir net ore tvyro juntama grėsmė. Netrukus reikalai ima blogėti. Polo mama tvirtina, kad jų namuose kažkas yra. Pagrindinis veikėjas irgi jaučiasi sekamas. Be to, apylinkėse ir vėl kartojasi žiaurios mėgdžiotojų žmogžudystės.

Miršta visi, kurie buvo susiję dvidešimt penkerių metų senumo įvykiais. Ar šią nusikaltimų grandinę sukėlė Polo grįžimas? Jis pats pradeda abejoti savo sveiku protu. Kyla klausimas, kas gi iš tiesų nutiko pirmosios žmogžudystės dieną? Ar kas nors gali sustabdyti blogį?

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.