1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Pagrindinį romano „Malonės sniegas“ veikėją Deividą Vinklerį traukia oro nepastovumas ir jis šiek tiek apsėstas sniego. Deividas – tipinis ramus mokslininkas, gyvenantis įprastą, šiek tiek nuobodų gyvenimą. Iš kitų jį skiria tai, kad kartais sapnuoja keistus dalykus: vyrą nešantį kepurių dėžę ir pakliūvantį į autobuso avariją; save įsimylintį moterį, sutiktą prekybos centre. Sapnai pranašiški.

Kartą jis susapnuoja, kad jo dukra nuskęs, o jis nespės jos išgelbėti. Nuo šių vaizdinių Deividas Vinkleris bėga tūkstančius mylių, nutraukdamas ryšius su šeima ir bandydamas apgauti pranašystę.

Karibų salose Deividą, vienišą, skurstantį ir nežinantį ar jo dukra išgyveno, ar žmona jam atleido, priglaudė viena šeima. Galų gale jie suranda būdą, kaip jauną vyrą grąžinti į pasaulį ir paskatina ieškoti žmonių, kuriuos jis paliko.

Romanas „Malonės sniegas“ – jautri istorija, kupina sielvarto ir ilgesio, tačiau taip pat ji alsuoja viltimi. Autoriaus Anthony Doerr gebėjimas atjausti žmogaus silpnumą – jaudina. Knygoje jis nepaprastai gražia proza rašo apie vienatvę, kasdienybę, meilę, gamtos galią ir magiją bei mažus stebuklus, kurie keičia mūsų gyvenimą. Knygos siužetas vystosi lėtai, sluoksnis po sluoksnio atskleisdamas žmogaus kelionę į savo gelmes.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.