1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Skubam, bėgam, lekiam. Tokia šiuolaikinio žmogaus kasdienybė. Tačiau, argi nebūtų nuostabu stabtelėti, sulėtinti gyvenimo tempą, nustoti save spausti, patirti mažiau streso ir daugiau laiko skirti dalykams, kurie patinka? Svarbiausia, kad tai pasiekiama gana nesudėtingai, o Niki Brantmark knyga „Lagom. Švedų harmoningo ir laimingo gyvenimo menas“ siūlo paprastus metodus, kuriais vadovaujasi švedai – vieni laimingiausių pasaulio žmonių.

Jau žinome apie danų jaukumo filosofiją Hygge, laikas susipažinti su švediškuoju Lagom, kuris reiškia “nei per daug, nei per mažai“. Lagom nusako balansą visose gyvenimo srityse: namuose, asmeniniuose santykiuose, darbe, moksle.

Niki Brantmark jaukiai iliustruotoje knygoje „Lagom. Švedų harmoningo ir laimingo gyvenimo menas“ dalinamasi geriausiomis metodikomis, užtikrinančiomis pusiausvyrą. Autorė įsitikinusi, kad nereikia savo kasdienybės keisti iš esmės. Nereikia kopti į Everestą. Užtenka mažų pokyčių bei nesudėtingų veiksmų ir kasdienis gyvenimas taps daug harmoningesnis, o jūs – laimingesni.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.