1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Romane „Mėnesienos sodas“ sutinkame dvi draugės. Pagrindinė veikėja Lili gyvena Berlyne ir bando išlaikyti antikvarinių prekių parduotuvę. Jos gyvenimas paprastas, nekomplikuotas ir liūdnas, mat Lili neseniai palaidojo vyrą. Eilinę dieną sudrumsčia į antikvariatą užsukęs vyras, kuris jai įteikia smuiką ir pareiškia, kad Lili yra šio muzikos instrumento paveldėtoja.

Lili geriausia draugė Elena gyvena Londone. Ji ištekėjusi už mylinčio ir turtingo džentelmeno, prabangiame dvare augina dvi dukras ir užsiima mėgiama veikla – restauruoja prabangius daiktus. Elena svajoja, kad jos draugė Lili pagaliau ir vėl taptų laiminga ir sulaukusi šios skambučio nedvejodama pakviečia pasisvečiuoti Londone bei asmeniškai atvežti paslaptingąjį smuiką.

Lėktuve Lili susipažįsta su muzikologu Gabrieliumi. Oro uoste išsiskyrusi su žaviu bendrakeleiviu, moteris nesitiki jo vėl sutikti, tačiau likimas, kaip visada, iškrečia pokštą. Elena, Lili ir Gabrielius bando išsiaiškinti smuiko paslaptį, kuri veda net iki Indonezijos, kur prieš šimtą metų gyveno gabi smuikininkė Rouzė, žavėjusi visą pasaulį, o vėliau mįslingai pradingusi iš aukštuomenės gyvenimo.

Corina Bomann romano „Mėnesienos sodas“ siužetas įtraukia į nepaprastai jaukią istoriją, kurioje veikėjai aiškinsis ne tik senas paslaptis, bet ir sluoksnis po sluoksnio atskleis savo vidinius troškimus.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.