1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Šiame prasmės, savo kelio ir tikslo ieškojimų amžiuje labai lengva pasiklysti tarp netikrų pranašų ir mokytojų. Olegas ir Dalia Lapinai knygoje „Pasimatymai su nušvitimu“ siūlo požiūrį, kuris ne tik pagrįstas sveiku protu, bet ir išgrynintas gerokai paklaidžiojus po įvairiausius dvasinius kelius ir takelius.

Kaip teigia knygos „Pasimatymai su nušvitimu“ autoriai, jie ilgokai savo gyvenime ieškojo paprastų ir kasdieniškų dalykų – žmonių, ryšio, patogumo. Tačiau atėjus tokiam laikui, kai rodėsi, jog kasdienybė sutvarkyta, viskuo apsirūpinta, aplinkiniai saugūs ir laimingi, vis aiškiau ėmė reikštis tas didysis, tikrasis ieškojimas – prasmės, pradžios, kažko aukštesnio už mus.

Knygoje „Pasimatymai su nušvitimu“ Olegas ir Dalia Lapinai pasakoja apie mokslo ir tikėjimo susidūrimus, apžvelgia Vakarų ir Rytų dvasingumo skirtumus, aptaria psichoterapijos ir dvasingumo santykį, kalba apie gebėjimą mylėti. Knygoje „Pasimatymai su nušvitimu“ išsamiai pasakojama apie meditaciją, guru paieškas, seksualumą, magiją, ego ir Dievo santykį.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.