1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

„Nerimstanti banga“ – JAV senatoriaus ir politinės garsenybės John McCain atsiminimai. Knygoje autorius apmąsto savo politinę karjerą, gyvenimą ir tai kas jame buvo svarbiausia.

Autorius šią knygą parašė žinodamas, kad serga vėžiu ir laiko šiame pasaulyje liko visai nedaug. Tai tarsi savotiškas noras pasišnekėti su mylėtos šalies piliečiais. Senatorius su pasimėgavimu prisimena savo metus Senate, istorinę kovą JAV prezidento rinkimuose, kur jis 2008-tais metais susigrūmė su Barack Obama. Taip pat jis pamena savo „kryžiaus žygius“ dėl demokratijos ir žmogaus teisių Rytų Europoje bei Viduriniuosiuose Rytuose.

Politikas prisimena įdomiausius darbo metus valstybinėse tarnybose bei darbą su kita Senato legenda Edward M. Kennedy. Senatorius McCainas skaitytojams primena savo nesutarimus su keliais prezidentais ir neprieštarauja tam tikriems prezidento Trumpo pareiškimams bei vykdomai politikai. Tuo pačiu jis piešia JAV viziją, kuri prasilenkia su dabartinio prezidento politika. Senatorius aktyviai dalyvavo debatuose dėl JAV karo bei taikos politikos, savo nuomone ir pasisakymais nebijojo rizikuoti prarasti populiarumą.

Knygoje „Nerimstanti banga“ daug pasakojama apie autoriaus karjerą, pozicijas įvairiais klausimais, sutiktus politinius lyderius ir sprendimus, su kuriais susidūrė, kuriems prieštaravo ar palaikė. Autorius pasakoja apie savo šeimą, jausmus, ligos diagnozę ir ateities viltis. Net jei pats neturi galimybių tos ateities pamatyti.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.