1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Ar gali būti knygos be žodžių? Taip, jos gali ir neturėti žodžių, nes viską pasakoja vaizdai. Dailininkė Ieva Babilaitė sukūrė originalaus stiliaus iliustracinį pasakojimą apie vienatvę ir draugystę.

Knygos skaitytojas kviečiamas atidžiai stebėti iliustracijas, o žodžius gali kurti visi – ir vaikai, ir jų tėveliai. Knyga lavina vaizduotę ir kūrybiškumą, kviečia kiekvieną joje turėti savo pasaką.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, ankstyvojo ugdymo mokyklėlės „Šilkaus pupa“ kūrėja, radijo laidos „Tėvystės įkvėpimai“ sumanytoja ir vedėja. Per daugiau nei penkiolika metų, kuriuos praleido augindama savus bei dirbdama su kitais vaikais, Kristina suprato, kad pasakos, dainavimo, teatro ir improvizacijų derinys yra puikus būdas:

 • ugdyti vaiko kūrybiškumą,

 • lavinti jo kalbinius gebėjimus bei motoriką,

 • turtinti žodyną,

 • mokyti improvizuoti,

 • stiprinti ryšį su vaiku,

 • mokytis bendradarbiauti bei dirbti komandoje.

Knyga, kurią sudaro 17 Kristinos atrinktų gražiausių lietuvių liaudies pasakų, dainelės su natelėmis ir idėjos, kaip šias pasakas „sužaisti“ kasdienybėje, tiks ir patiks tėvams bei seneliams, auklėtojoms bei auklėms, kurie bendrauja su mažyliais nuo pirmųjų jų gyvenimo mėnesių iki mokyklinio amžiaus.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Mažylių gebėjimus ugdanti lauko nuotykių knyga. Berniukas Benas kviečia lavinti pažinimo ir gamtos patirtines veiklas, atrasti kūrybišką mokymąsi žaidimų aikštelėje, daržo lysvėje ar miško aplinkoje.

Knyga skiriama visiems, kurie nori išauginti laisvus, kūrybiškus, gamtą mylinčius vaikus.

Žaiskite, šėlkite ir kurkite kartu su knygos herojais, raskite abėcėlę medžių šakose, matematiką smėlio dėžėje, stebėkite, kas vyksta po žeme, pažinkite paslaptingą gamtos pasaulį!

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Senelis, Abė ir jos mažasis broliukas Flinas Karališkajame atrakcionų parke leidžiasi į pavojingą misiją. Jiems būtina patekti į prekybos paviljoną, prasibrauti pro pirkėjų minią (arba kovingai nusiteikusius pirkėjus), nugalėti pavojingus priešus, įveikti nemenką atstumą ir gauti (arba iškovoti) maišelį ŠOKOLADINIŲ IRISŲ SU VYŠNIOMIS.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Mažiausiems ir judriausiems visuomenės nariams likus namuose, atsirado ne viena laisva minutė. Jas Lietuvos tautinis olimpinis komitetas rekomenduoja praleisti su knyga „Miško olimpinės žaidynės“.

Knyga kviečia vaikus mokytis draugiškai bendrauti su kitais, padėti vienas kitam, siekti tikslų, išmokti būti ir jaustis komandos nariais, būti aktyviems, taikiems, gerbti save ir kitus. Knyga parašyta remiantis pagrindinėmis olimpinėmis vertybėmis: tobulėjimu, pagarba ir draugyste.

Knygos dėmesio centre – miške prie seno kelmo gyvenantis kiškiukas vardu Olimpiukas. Jo tėtis buvo pats greičiausias miške – tikras čempionas! Jis mokė kiškius sporto paslapčių bei garbingo elgesio taisyklių. Ir kartu su sūnumi rengėsi artėjančioms miško olimpinėms žaidynėms.

Ir štai pagaliau miške išaušo iškilminga diena. Prie maratono varžybų linijos stojo kiškiai, lapės, voverės, meškos, vilkai ir net žiogai. Jų laukia nepaprasti nuotykiai.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Pianistas, choro dirigentas, pedagogas, muzikos daktaras, Sietlo Ramiojo vandenyno universiteto fortepijono katedros vedėjas Dainius Vaičekonis aktyviai koncertuoja kaip solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas. Dainius Vaičekonis aktyviai reiškiasi ir Sietlo lietuvių bendruomenės veikloje bei kuria muziką. Šiame natų leidinyje publikuojamas D. Vaičekonio kūrinys „Paprastos dovanos“ fortepijonui.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.