1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Broliai Grimai – didieji vokiečių pasakininkai, keliavę po kaimus ir gyvenvietes ir surinkę daugybę nuostabių istorijų, iki šiol džiuginančių viso pasaulio vaikus.

O ar žinojote, kad šaunieji broliai užrašė ne tik klasikines pasakas apie Jonuką ir Grytutę ar Snieguolę, bet ir daug trumpų, šmaikščių pasakojimų apie miško ir namų gyvūnus?

Ši knyga kviečia į visai kitokį Brolių Grimų pasakų pasaulį, pilną sumanių žvėrelių ir jų nuotykių bei išdaigų!

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Nepaprastai lakios fantazijos, žaismės, juokų ir absurdiškų situacijų kupinos istorijos tikrai patiks mažiesiems išdykėliams, mėgstantiems pašėlusius nuotykius ir gerai pakvatoti!

Ledus valgantis dinozauras, didelė bjauri smarvė, gyvybes gelbstintis šuo, futbolą žaidžiantys zombiai, vaiduoklis sode, dingę ir vėl surasti augintiniai, vargai su pieniniu dantimi, septyni paslaugūs robotai, riterius žudantis drakonas ir dar daug visko šiame smagių istorijų rinkinyje.

„6 minučių istorijos vaikams“:

 • lavina vaizduotę ir humoro jausmą;
 • skatina problemas spręsti kūrybingai.

Nesudėtingas knygos tekstas didelėmis raidėmis tinka tiems, kurie dar tik pradeda skaityti.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Meškis ir Žąsis – geriausi draugai. Oi, kaip jiems gera ir smagu! Karštutėlę vasaros dieną jie gaudo drugelius, nardo tvenkinyje ir valgo ledus. Ir kaip džiaugiasi bičiuliai, kai pagaliau juos atgaivina lietutis.

Išdykauk su Meškiu ir Žąsimi, tyrinėk, kur juodu pramogauja.

„Meškis ir Žąsis. Gera būti kartu“:

• moko džiaugtis draugyste ir ją vertinti;

• moko, kad draugystei skirtumai – ne kliūtis;

• meniškai vertingos iliustracijos ugdo estetinį suvokimą.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Kad ir kas nutiktų margame Paukščių Miestelyje, Purpurinė Antis į viską žiūri praktiškai, o Pelėdžius – filosofiškai. Todėl jiems niekas nebaisu – netgi Ašarų Tvanas, kurį sukėlė Burtininkas, pametęs stebuklingą Triušį.

Rašytoja Renata Šerelytė kviečia įsijausti į magišką miestelio tikrovę, kurią išraiškingai iliustravo dailininkė Rasa Joni.

„Pelėdžius ir Purpurinė Antis“:

 • · lavina vaikų vaizduotę ir subtilaus humoro suvokimą;
 • · skatina suprasti kitus ir elgtis su jais pagarbiai;
 • · skatina išlikti savimi.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Helemų šeimoje – sujudimas. Mama laimėjo kelionę į Laplandiją, tad dvi sesės ir brolis dvi savaites bus namie vieni. Na, ne visai vieni – juos prižiūrės auklė. Ir ne bet kokia auklė, o pats tikriausias BAUBAS!

Kai tavo auklė yra baubas, nuobodžių vasaros atostogų nėra ko tikėtis. Bus net LABAI įdomu!

Vienuolikos metų Hildos, devynerių Niko ir šešerių metų ir keturių mėnesių Mijos laukia įdomios vasaros atostogos. Kadangi mama laimėjo išvyką į Laplandiją, vaikai dvi savaites namie tvarkysis vieni. Jiems, žinoma, reikia rasti auklę. Kas galėjo pagalvoti, kad naujoji puikioji auklė iš tiesų bus tikrų tikriausias baubas? Laukia daug linksmų ir netikėtų nuotykių.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Ši knyga – puikus natų rinkinys grojantiems fleita, nesvarbu ar jūs mėgėjas, ar profesionalas. Knygoje yra fortepijono akompanimentas ir fleitos bukletas, skirtas fortepijono ir fleitos duetui. 

Užsakyti leidinį

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.