Šią savaitę taip giliai nėriau į Vandos Juknaitės knygą „Išsiduosi. Balsu“, kad dvi dienas iš ašarų jūros neišnėriau. Ir išties, silpnų nervų žmonėms nerekomenduoju šios knygos. Kalbėti apie visuomenės užribyje gyvenančių vaikų likimus yra skaudu, bet autorė tuo skausmu pasidalijo su visais ir privertė susimąstyti.

Tikriausiai esate patyrę, kaip sudėtinga kartais suprasti aplinkinius. Atrodo, kad viena yra sakoma, o kita daroma. Joe Navarro knyga „Kūno kalba“ padės atsakyti į klausimą: ar išmokus skaityti kūno kalbą žodžiai tampa nereikalingi?

Paėmiau į rankas knygą kirbant minčiai: negi galima įgyti charizmą? Išties, visuomet buvau įsitikinusi, kad charizma yra įgimta, o ne įgyta pasitelkus bendravimo psichologijos žinias. Džiaugiuosi, kad ši knyga padėjo kai ką suprasti. Apie tai ir pakalbėsiu.

Tęsiame bibliotekos savanorių knygų rekomendacijas ir šiemet. Šįkart knygą rekomenduoja savanorė Laura. Tikimės, kad jums patiks!

Šių metų šventinis laikotarpis neįprastas. Privalome laisvalaikį leisti namuose, o tai puiki proga perskaityti vieną ar kitą knygą. Todėl raginame nepamiršti skaitymo ir per karantiną. Štai keletas dėmesio vertų knygų, kurias rekomenduoja bibliotekos savanorė Vasarė.

Romantiškojo prancūzų romanų klasiko Nicolo Barreau knyga „Mažų stebuklų kavinė“ nukelia į romantišką Veneciją, kur vyksta jaudinanti meilės istorija. Manau, kad autorius turi savitą, aiškiai išreikštą braižą, nuo kurio stengiasi nenukrypti savo kūryboje ir tai puikiai atsiskleidžia šioje knygoje per veikėjų tipažus, sunkiai nupasakojamą meilumą.

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.