Ieškojote ir neradote knygos apie kompiuterinių sistemų dizainą, kompiuterinių sistemų tinkamumą (angl. usability)? Kviečiame užsukti į Kauno apskrities viešąją biblioteką ir susipažinti su knygų apie informacinių technologijų ir jų naudotojų sąveiką – UX (angl. userexperience; UX) kolekcija.

Kauno apskrities viešajai bibliotekai perduota 32 fiz. vnt. knygų (kolekcija bus pildoma) apie informacines technologijas ir jų naudotojų sąveiką. Idėja sukurti tokią knygų kolekciją bibliotekose kilo Lietuvos naudotojų patyrimų dizainerių bendruomenėje ir pirmosios knygos buvo padovanotos 2018 m. Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai.

Šioje knygų kolekcijoje – knygos apie kompiuterinių sistemų dizainą, informacijos architektūrą, naudotojų patyrimą (angl. user experience), kompiuterinių sistemų tinkamumą (angl. usability), žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimą ir kitus susijusius dalykus. Rasite naudotojų patyrimų dizainerių bendruomenėje puikiai žinomų S. Krug, D. Norman, L. Rosenfeld, J. Levy, M. Monteiro, K. Hara  ir daugelio kitų autorių knygų.

Prie iniciatyvos prisidėjo: „NFQ Technologies“, „Tesonet“, „Zyro“, „Adeo Web“, „Presta Rock“. Taip pat dėkojame Karoliui Kailiūnui ir Justui Samaliui.

Knygų apie informacinių technologijų ir jų naudotojų sąveiką kolekciją galite rasti bibliotekos 415 skaitykloje (Radastų g. 2) bei LIBIS el. kataloge.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.