Su dideliu džiaugsmu pristatome jums naują rubriką – „Lyderiai skaito“. Jau seniai įsitikinome, kad knygos keičia pasaulį, tačiau ar susimąstome, kad jos padeda kurti karjerą, atsipalaiduoti ar tiesiog išspręsti darbe kilusias problemas? Griauname pasenusį stereotipą, kad knygas skaito tik mokslo žmonės ir tie, kas neturi ką veikti. Skaitymas – lyderių užsiėmimas!

Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojai kalbino įvairių sričių profesionalus, lyderius, vadovus apie jų skaitomas knygas ir kūrinius, įkvėpusius, padėjusius siekti savo tikslų ar įgyvendinti svajones.

Ar Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko lentynoje rasime detektyvų?  Ar verslininkai remiasi verslo patarimų knygomis? Kurios srities lyderiai renkasi klasiką, o ką labiau traukia psichologinė literatūrą? Pradėkime intriguojančias literatūrines pažintis!

Mintimis apie knygas ir skaitymą su jumis dalysis UAB „SDG“ generalinis direktorius Eduardas Jasas, UAB „SDG“ personalo ir komunikacijos direktorė Rūta Jasienė, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas, „Sodros“ Kauno skyriaus vadovė Jurgita Bumbulienė.

Pirmajame „Lyderiai skaito“ vaizdo įraše savo mintimis apie skaitymą ir knygas dalinasi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.