1 1 1 1 1

Smagios, žaismingos ir gražios dainelės, skirtos 3 – 10 metų vaikams. Dainelių tematika ir muzikos kalba yra nesudėtinga. Tai jau antrasis muzikos mokytojos I. Rastauskienės ir poetės Z. Sadauskaitės leidinėlis, skirtas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų muzikiniam ugdymui.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Šiame leidinyje skelbiami kompozicinio džiazo kūriniai, jungiantys alternatyviojo džiazo ir šiuolaikinės akademinės muzikos kryptis, turėtų padėti studentams ir apskritai jaunimui, norintiems groti panašią muziką, įgyti profesionalumo pagrindus. Nors tai kompozicinis džiazas, palikta pakankamai erdvės improvizacijoms.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Ankstyvuoju kompozitoriaus kūrybos periodu sukomponuoti „Aštuoni duetai vaikams lietuvių liaudies dainų temomis“  fortepijonui 4 rankoms labai patrauklūs, nes sukurti populiarių, įsimintinų ir savitai varijuojamų liaudies dainų temomis. Kūrinėliai lakoniškai perteikia vaikiškai mąstysenai būdingus vaizdus ir tam tikrą nuotaiką.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Tai 1995-1015 metais Rūtos Budinavičienės sukurtų 16 dainų rinkinys skirtas ikimokyklinio, mokyklinio  amžiaus vaikams ir jų pedagogams. Dainų tekstai parinkti iš M. Vainilaičio, D. Kudžmaitės, J. Strielkūno, J. Degutytės ir kt. autorių poezijos rinkinių, o patiems mažiausiems juos kūrė Klaipėdos lopšelio – darželio „Volungėlė“ auklėtojos.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Tai aštuntoji Lauros Remeikienės dainų knyga, skirta ikimokyklinio, mokyklinio meninio ugdymo pedagogams, jaunesniojo ir vyresniojo mokyklinio amžiaus vaikams, tėvams ir visiems mylintiems muziką.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.