1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.00 (1 Balsas)

Prireikė nemažai laiko, kol Mykolas atrado jam tinkančius ir jėgų sportuoti suteikiančius veganinius produktus bei jų derinius. Šioje knygoje, apibendrinęs savo patirtį bei daugybę mokslinės informacijos, jis sugriauna mitą, kad tik visavalgiai gali sportuoti aktyviai. „Svarbiausia, kad mityba būtų kokybiška, subalansuota ir visavertė“, – sako autorius ir pateikia daugybę praktinių patarimų ir informacijos, kaip siekti užsibrėžtų tikslų sporte, neišsižadant veganiškų nuostatų.
Šioje knygoje rasite:
• trumpą ir aiškią sporto teorijos apžvalgą, kuri padės suprasti, kokie jūsų sporto tikslai: priaugti raumenų masės, numesti svorio, padidinti fizinę ištvermę ar kita;
• naudingos informacijos apie maisto medžiagas, kurios svarbios sportuojant ir atgaunant jėgas po treniruočių;
• veganiško maisto ir jūsų pasirinktų sporto tikslų derinimo principus;
• greitai paruošiamų ir nesudėtingų veganiškų valgių receptų;
• sportuojančio vegano valgiaraštį.

Užsakyti leidinį
1 1 1 1 1

Ar mes galime būti laimingi šiame neramiame ir konfliktų draskomame pasaulyje? Kaip mums išvengti nesėkmių, ką daryti, kad gražūs tikslai neliktų tuščiomis svajonėmis? Kaip turėtume elgtis, kai ištinka kokia bėda, kaip atremti gyvenimo nelaimes ir nepalūžti po sunkumų našta?
Tai yra klausimai, kurie rūpi visiems. Laimei, atsakymai į juos žinomi jau seniai: jei norite gyventi prasmingai, turite laikytis tam tikrų dėsnių, ar principų. Dėsnių šaltiniai įvairūs: religijų šventraščiai, dabarties ir senovės filosofų bei mokslininkų darbai, pasaulinės literatūros lobynas...
Kaip tik toks ir yra šios knygos tikslas – supažindinti įvairių kultūrų ir religijų žmones su visuotiniais gyvenimo dėsniais, ar principais. Dėsniai aprašyti esė forma drauge su pavyzdžiais, kaip jie veikia. Ši knyga atsakys į daugybę klausimų, kurie žmonėms neišvengiamai kyla gyvenimo kelyje.

Užsakyti leidinį
1 1 1 1 1

Kelių tūkstantmečių istoriją menantis šventasis miestas užburia savo unikaliu paveldu. Čia persipynusios trys religijos sukuria ypatingą dvasią, šventumo atmosferą, kuri kiekvieną priverčia stabtelėti ir susimąstyti. Jeruzalė visuomet išliks šventuoju pasaulio tikinčiųjų miestu, kuriame žmonės atranda nusiraminimą, įkvėpimą ir tikėjimą. Vis dėlto tai tik viena Jeruzalės pusė – spalvingą šio miesto praeitį papildo šiuolaikiška, kūrybinga ir gyva dabartis.

Užsakyti leidinį
1 1 1 1 1

Vermachto generolo Heinzo Wilhelmo Guderiano „Kareivio atsiminimai“ – knyga, kurią būtina turėti kiekvienam karo istorijos mėgėjui.
H. Guderianas vadinamas tankų genijumi, žmogumi, ištobulinusiu „žaibo karo“ strategiją. Ir Vakarų, ir Rytų frontuose nesustabdomų jo tankų divizijų pleištai toli įsiskverbdavo į priešo užnugarį, apsupdavo, netikėtai prasiveržę išblaškydavo, demoralizuodavo ištisas armijas. 1941 m. pabaigoje dėl maištingo būdo ir neklusnumo buvo atšauktas iš Rytų fronto į kariuomenės  rezervą.
1944 m. liepą paskirtas Trečiojo reicho sausumos pajėgų generalinio štabo viršininku. H. Guderianas drąsiai reikšdavo savo nuomonę nuo tikrovės nutolusiam A. Hitleriui, todėl netrukus buvo atleistas. 1945 m. pateko į amerikiečių nelaisvę, kelerius metus kalintas, Niurnbergo tribunole dalyvavo kaip liudytojas. 1948 m. paleistas iš kalėjimo, konsultavo Vakarų Vokietijos kariuomenės kūrėjus.

Užsakyti leidinį
1 1 1 1 1

Vieno žinomiausių „Toyota“ praktiko knyga "Vadovauti – reiškia mokyti", atskleidžia A3 vadybos procesą, kaip mąstymo būdą, kuris laikomas Lean - taupios vadybos ir lyderystės pagrindu.
Knyga, gavusi Shingo tyrimų ir profesinių leidinių apdovanojimą – The Shingo Prize .

Dialogo tarp vadybininko ir jo vadovo formate, knygoje aiškinama, kaip “A3 mąstymo būdas” padeda vadybininkams ir vadovams nustatyti, apibrėžti, ir įveikti problemas bei iššūkius.
Knyga skirta įmonių aukščiausio lygmens ir kitų lygių vadovams.
A3 naudotinas vietose, kur:
-         reikia dirbti kartu ir susitarti,
-         įgyvendinant strategiją,
-         siekiant aiškumo,
-         sprendžiant problemas ar
-         rengiant pasiūlymus ir tada
-         parengiant realistiškas, konkrečiai situacijai pritaikytas poveikio priemones – sprendimus.
A3 gali būti rengiama atskirų darbuotojų, komandų ar bet kurio iš vadovų kaip jo ar jos darbo ataskaita.

Užsakyti leidinį
1 1 1 1 1

Leidinyje publikuojamos trys kompozitoriaus muzikinės kompozicijos kanklėms. V. Bagdono kūriniai kanklėms išsiskiria iš kitų to meto kūrinių šiam instrumentui.  Jie pagrįsti modernia komponavimo technika, įvairių išraiškos priemonių gausumu.

Užsakyti leidinį