Meno leidinių skaitykloje (Radastų g. 2, 406 kamb.) įsikūrė žiemos niūrumą prasklaidanti Petro Vaičiulio fotografijų paroda „Šviesos link“. Ekspozicija veiks iki vasario 8 d.

Iš Skuodo rajono kilęs Kauno fotomenininkas Petras Vaičiulis aktyviai dalyvauja visuomeniniame ir kultūriniame gyvenime – įvairiuose Lietuvos miestuose rengia autorines parodas, fotografuoja kultūrinių renginių akimirkas. Jis yra Kauno žemaičių kultūros draugijos narys, palaiko glaudžius ryšius su Kauno latvių klubu „Dauguva“, dalyvavo „Atgajos“ paminklosaugos klubo gyvenime, Lietuvių ir latvių vienybės draugijos veikloje.

Menininko fotografijose labai svarbus santykis su jį supančia aplinka, gamtos detalėmis ir žmonėmis. Per kai kurias dažnai sutinkamas detales menininko fotografijose atsiskleidžia sąsajos su grafikos menu. Apie šią P. Vaičiulio parodą fotomenininko bičiulis, tapytojas, juvelyras bei poetas Gvidas Latakas rašo: „Šiuose jo darbuose pagrindinis veikėjas – Šviesa. Tos fotografijos – mažos novelės nutykojimai, laukiant tinkamo apšvietimo, šešėlio, žmogaus, šviesos. Šviesaus žmogaus, galiausiai – žmogaus šviesos ir žmonių susitikimų su šviesa“.

Kviečiame pasigrožėti paroda.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.