Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia pasinerti į menininkės Gražvydos Andrijauskaitės kūrybos pasaulį. Jos darbų parodą iki balandžio 27 d. galima apžiūrėti Meno leidinių skaitykloje (Radastų g. 2, 406 kamb.).

Žaisdama grafikos, tapybos ir iliustracijos technikomis, dailininkė sukūrė akį traukiančias originalias kompozicijas, kuriose nagrinėjamos moteriško ir vyriško tapatumų temos. Savojo identiteto paieškos išreiškiamos per simbolius, spalvas ir raštus, apjuosiančius kūną, įsiliejančius į būtį. Čia pasirodantys personažai – tarsi iš mitų ir pasakų, bet ne senovės, o šių dienų, tokie, kokius susitikę gal net nenustebtume.

„Studijuojant išbandžiau pagrindines tradicines grafikos technikas, tačiau labiausiai sužavėjo giliosios spaudos galimybės. Mano kūriniams būdingas kameriškumas, iliustratyvumas, detalumas“, – teigė G. Andrijauskaitė.

Grafikos studijas Vilniaus dailės akademijoje baigusi G. Andrijauskaitė  aktyviai kuria jau 12 metų: užsiima knygų iliustravimu, piešia ant drobių ir sienų, rengia kūrybines-edukacines grafikos dirbtuves vaikams bei suaugusiesiems, ugdo specialiųjų poreikių turinčius vaikus.

Kviečiame apžiūrėti parodą!


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.