Jau rugsėjo 28 d. 18 val. į Kauno apskrities viešąją biblioteką atkeliaus nauja, šviežia ir netikėta paroda, parengta vykdant projektą „Kelyje LT“.

Ar esate girdėję apie skandalingą Kazio Pakšto idėją Lietuvą įkurdinti Afrikoje? O apie Antano Poškos ir Mato Šalčiaus kelerių metų klajones po Europą ir Aziją? Galbūt prisidėtumėte prie jaunimo, Sibiro platybėse keliančio kryžius apleistose tremties vietose, arba leistumėtės Nemunu kaip Nacionalinės ekspedicijos dalyviai? Žavitės alpinizmu ar aviacija? Jums skirti pasakojimai apie Vlado Vitkausko ant Everesto iškeltą Lietuvos trispalvę, ANBO eskadrilės ir „Lituanicos“ skrydžius. Ne mažiau įtraukiančios žygio žemaitukais prie Juodosios jūros arba jachtos „Ambersail“ plaukimo aplink pasaulį istorijos.

„Moderni, interaktyvi paroda-instaliacija „Kelyje LT“ pasakos Šimtmečio kelionių ir keliautojų istorijas. Siekiame priminti, kokių neeilinių asmenybių būta Lietuvoje, kaip norėta pažinti pasaulį tuomet, kai mūsų valstybė žengė pirmuosius žingsnius ir į kokius išskirtinius žygius lietuviai leidžiasi šiandien. Trumpai tariant, nuotraukomis, vaizdo įrašais, tekstais kalbėsime apie keliaujančius lietuvius, apie Lietuvą pasaulyje ir pasaulį Lietuvoje. Parodos-instaliacijos pristatymui mes jau ruošiamės, tad susitikime rudenį ir leiskimės į „kelionę“, – intriguoja projekto vadovė Julija Genienė.

Projekto naujienas galite sekti bibliotekos Facebook paskyroje arba pagal grotažymę #KelyjeLT.

Projektą dalinai finansuoja:

logolrkm

Rėmėjas:

kelyje lt logo

Partneriai:

ld logo klajūnai logo lab logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.