Nuo gegužės 3 iki birželio 1 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) veiks  retrospektyvinė Arvydo Palevičiaus tapybos paroda „Praeities projekcijos“. Paroda dedikuojama protėviams, emigravusiems į JAV. Darbai nutapyti Niujorke, 2006–2008 m. liepos mėnesiais, reziduojant Niujorko vizualiųjų menų mokykloje. Tapybos paroda yra sudėtinė simpoziumo „Kilmingųjų indėlis į Lietuvos kultūrą ir meną“ dalis.  

Arvydas Palevičius – profesorius, habilituotas technikos mokslų daktaras, kuris beveik visą savo laisvalaikį paskiria menui. Tapybos žinių sėmėsi ne tik Kęstučio Milkevičiaus dirbtuvėje, bet ir San Francisko Meno akademijos universitete, taip pat rezidavo Niujorko vaizduojamųjų menų mokykloje. Šiuo metu Kauno technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto  profesorius. Dėsto inžinerinės estetikos kursus. Nuo 2004 m. Nacionalinės Kanados portretistų sąjungos narys.

Kviečiame žiūrovus pasidžiaugti autoriaus darbais, kurie atspindi JAV aplinkos inspiruotas dvasines ir mentalines refleksijas, pateikia netikėtą požiūrį į mūsų ryšį su protėviais.

Įėjimas nemokamas.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.