Tęsiame bibliotekos savanorių knygų rekomendacijas ir šiemet. Šįkart knygą rekomenduoja savanorė Laura. Tikimės, kad jums patiks!

Šių metų šventinis laikotarpis neįprastas. Privalome laisvalaikį leisti namuose, o tai puiki proga perskaityti vieną ar kitą knygą. Todėl raginame nepamiršti skaitymo ir per karantiną. Štai keletas dėmesio vertų knygų, kurias rekomenduoja bibliotekos savanorė Vasarė.

Romantiškojo prancūzų romanų klasiko Nicolo Barreau knyga „Mažų stebuklų kavinė“ nukelia į romantišką Veneciją, kur vyksta jaudinanti meilės istorija. Manau, kad autorius turi savitą, aiškiai išreikštą braižą, nuo kurio stengiasi nenukrypti savo kūryboje ir tai puikiai atsiskleidžia šioje knygoje per veikėjų tipažus, sunkiai nupasakojamą meilumą.

Ieškojote ir neradote knygos apie kompiuterinių sistemų dizainą, kompiuterinių sistemų tinkamumą (angl. usability)? Kviečiame užsukti į Kauno apskrities viešąją biblioteką ir susipažinti su knygų apie informacinių technologijų ir jų naudotojų sąveiką – UX (angl. userexperience; UX) kolekcija.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojai kalbina įvairių sričių profesionalus apie jų skaitomas knygas ir kūrinius, įkvėpusius, padėjusius siekti savo tikslų ar įgyvendinti svajones. Šį kartą rubrikos „Lyderiai skaito“ dėmesio centre – floristikos salono „Studio Flores“ įkūrėja ir televizijos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė.

Kviečiame susipažinti su skaitomiausiomis 2019 m. knygomis Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje!

Galbūt šis sąrašas padės išsirinkti norimą knygą ramiam vakarui? O gal pagelbės renkant knygą draugui? Štai sąrašas, kuriame rasite skaitomiausių grožinės, mokslinės ir mokomosios bei vaikų literatūros knygų TOP 10.

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.