Nuo 2019 m. liepos 1 d. Emerald duomenų bazės leidėjai pristato naują svetainės versiją. Taip pat keičiasi šios bazės URL adresas. Nuo šiol vartotojai iš senosios į naująją versiją  www.emerald.com/insight bus nukreipiami automatiškai. Vartotojai, turintys asmenines paskyras, galės jomis naudotis ir toliau, apie pasikeitimus jie bus informuoti asmeniškai.

Emerald duomenų bazė apima verslo, vadybos, bibliotekininkystės, švietimo, informacijos ir komunikacijos, aptarnavimo, psichologijos ir kitas sritis. Kauno apskrities viešoji biblioteka prenumeruoja prieigą tik prie elektroninių žurnalų. Atlikę paiešką, rezultatus filtruokite pažymėję  „Only content I have access to“ (turinys, prie kurio turiu prieigą) arba pasirinkę turinio tipą „Article“ (straipsnis).

Primename, kad duomenų baze galima naudotis visose bibliotekos kompiuterinėse darbo vietose su interneto prieiga. Vartotojus, pageidaujančius duomenų baze naudotis ne bibliotekoje, prašome kreiptis el. paštu eis@kvb.lt (laiške nurodykite savo vardą, pavardę, KAVB vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą), ir jums bus išsiųsta prisijungimo instrukcija.

Daugiau informacijos apie Kauno apskrities viešosios bibliotekos prenumeruojamas bei terminuotos prieigos duomenų bazes rasite skiltyje Prenumeruojamos ir terminuotos prieigos duomenų bazės.

Kviečiame susipažinti ir naudotis!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.